Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 25.11.2018 15:43:31 

SK Blatnice

Hodnocení zápasů "B" týmu

 

Mistrovské utkání sezóna 2018/19

SK Blatnice „B“ - Police

2 : 0  ( 1 : 0 )

Branky: Rumíšek Filip, Šabatka Michal

   Hned od úvodu jsme byli jasně lepší ale i po několika šancích jsme branku vstřelili až v 33´minutě, kdy na přihrávku za obranu naběhl Filip Rumíšek a poslal míč do protisměru brankáři. V první poločasu k vidění další branka nebyla. V 52´minutě jsme vedení navýšili, tentokrát se prosadil Michal Šabatka po přesném centru z první umístil míč za záda brankáře hostů. Hosté se na zdramatizování utkání už nezmohli a tak jsme zaslouženě vyhráli 2:0 a připsali si první 3 body do nové sezóny 2018/19.

 

 

V příštím kole jedeme na horkou půdu do Heraltic.

 

Sestava: Martínek Vladimír – Doležal Bohumil, Trnka Milan (52´Trnka Michal), Papoušek Ladislav, Chrásta Josef, Tomšíček Libor, Pelikán Ivo (59´Dušek Radek), Rumíšek Filip, Cech Tomáš, Šabatka Michal, Pazour Jiří (79´Sovka Filip

 

 

 

 

 

Heraltice - SK Blatnice „B“

3 : 5  ( 2 : 3 )

Branky: Sova 3, Pelikán Ivo, Šabatka Michal

   V utkání bylo k vidění osm branek a nestranný divák si na napínavost utkání nemohl stěžovat. Kvalitě fotbalu rozhodně nepřidal hodně špatný terén, který dělal problémy oběma týmům. Vedení jsme se ujali jako první my, kdy se krásně z voleje ve 3´minutě trefil Ivoš Pelikán. Domácí srovnali krok v 25´minutě, kdy neodhadl výběh Laďa Martínek a bohužel se i zranil. Na další branku jsme čekali do 30´minuty, kdy se po přesném centru poprvé v utkání prosadil Milan Sova. Domácím se podařilo o 3´minuty později opět vyrovnat ale ve 38´minutě jsme dokázali bleskově odpovědět, kdy se krásnou střelou trefil Michal Šabatka.

Druhý poločas pro nás nezačal moc dobře, protože ve 46´minutě domácí opět vyrovnali. Pak už ale začal úřadovat Milan Sova, kdy 50´minutě přidal svoji druhou branku v utkání a v 80´minutě nejenže zkompletoval hattrick ale definitivně rozhodl, že si odvezeme plný počat bodů.

 

V příštím kole doma přivítáme Domamil.

 

Sestava: Martínek Vladimír (50´Říha Tomáš) – Kotačka Aleš, Svoboda Marek, Papoušek Ladislav, Chrásta Josef, Šabatka Marek, Pelikán Ivo, Rumíšek Filip (52´Dušek Radek), Cech Tomáš, Šabatka Michal, Sova Milan (84´Sovka Filip)

 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „B“ - Domamil

5 : 1  ( 1 : 1 )

Branky: Pokorný David 2, Pelikán Ivo, Rumíšek Filip, Šabatka Michal

   První poločas byl vyrovnaný a do vedení šli jako první hosté ale ve 30´minutě se zasloužil o vyrovnání Pelikán a tak poločas skončil remízou 1:1.

   Do druhého poločasu jsme šli s daleko lepším herním rozpoložením a na hřišti jsme jasně dominovali. Vedoucí branku vstřelil v 55´minutě navrátilec David Pokorný a rozjel brankostroj. Další branku v 64´minutě trefil Filip Rumíšek a 77´minutě svoji druhou branku v utkání přidal opět David Pokorný. Tentýž hráč mohl zkompletovat hattrick, což se mu ale nepovedlo. Na konečné podobě výsledku 5:1 se podepsal poslední brankou v zápase v 84´minutě Šabatka Michal a vstřelil třetí branku v třetím zápase po sobě.

 

 

V příštím kole jedeme do Želetavy.

 

Sestava: Šabatka Tomáš – Doležal Bohumil, Chrásta Josef, Tomšíček Libor, Říha Tomáš (46´Lojka Daniel), Pelikán Ivo, Cech Tomáš (61´Hutař Martin), Rumíšek Filip, Dušek Radek, Šabatka Michal, Pokorný David (87´Sovka Filip)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Želetava „B“ - SK Blatnice „B“

4 : 8  ( 2 : 5 )

Branky: Papoušek Ladislav 5, Šabatka Michal 2, Trnka Jiří

   Úvod utkání nám sice nepatřil a hned ve 4´minutě jsme inkasovali ale za dvě minuty jsme skóre otočili zásluhou dvou branek Ladě Papouška. Jenže v 10´minutě bylo opět vyrovnáno.  Na další naši branku jsme čekali do 24´minuty, kdy se hlavou trefil Michal Šabatka, ve 42´minutě završil hattrick Laďa Papoušek a ve 45´minutě dal na konečných 2:5 po prvním poločase Jirka Trnka.

    Druhý poločas jsme začali perfektně, během 3´minut Laďa Papoušek vstřelil další dvě branky v zápase a odehrál životní zápas. Domácí snížili na rozdíl dvou branek ale pak definitivní tečku za povedeným utkáním dal svoji druhou brankou v zápase Michal Šabatka. Vítězství 4:8 je jednoznačně zasloužené.

 

 

V příštím kole doma přivítáme Litohoř.

 

Sestava: Martínek Vladimír – Doležal Bohumil, Lojka Daniel (50´Svoboda Marek), Chrásta Josef, Říha Tomáš, Trnka Jiří (46´Hutař Martin), Šabatka Marek, Dušek Radek, Rumíšek Filip, Papoušek Ladislav, Šabatka Michal

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „B“ - Litohoř

2 : 2  ( 0 : 1 )

Branky: Trnka Jiří st., Hutař Martin

   V prvním poločase se nehrál z naší strany příliš pohledný fotbal. Vedení se ujali jako první hosté, kdy po naší špatné rozehrávce tuto chybu využili. Poločas skončil těsným vedením hostů 0:1.

   Druhý poločas byl z naší strany lepší ale v 59´minutě jsme už prohrávali o dvě branky. O 10´minut později jsme dokázali snížit na rozdíl branky, kdy se po pěkné kombinační akci trefil Jirka Trnka starší. Za další 3´minuty bylo vyrovnáno, zaslouženě. Tentokrát se trefil po břevno s otočky Martin Hutař. Chtěli jsme vyhrát ale hosté prostor před bránou doslova zabetonovali a udrželi remízu až do konce i přes náš velký tlak v závěru.

 

 

 

V příštím kole jedeme do Štěměch.

 

Sestava: Martínek Vladimír – Lojka Daniel (56´Trnka Jiří st.), Chrásta Josef, Papoušek Ladislav, Foltýn Michal, Tomšíček Libor, Šabatka Marek (46´Hutař Martin), Rumíšek Filip, Trnka Michal, Pelikán Ivo, Šabatka Michal

 

 

 

 

 

 

Štěměchy - SK Blatnice „B“

0 : 5  ( 0 : 2 )

Branky: Šabatka Michal, Sova Milan, Hutař Martin, Dušek Radek, Cech Tomáš

   Na začátku prvního poločasu jsme se nechali zbytečně od domácích zatlačit ale od 18´minuty, kdy jsme otevřeli skóre utkání zásluhou Michala Šabatky jsme začali být lepší. Hned o 3´minuty později jsme vedení navýšili, kdy se tentokrát trefil přesně Martin Hutař a po zásluze jsme vedli po prvním poločase 0:2.

   Druhý poločas jsme už drželi pevně v rukách a domácí k ničemu nepouštěli. Ve 49´minutě se trefil Radek Dušek a o našem vítězství bylo rozhodnuto. V 75´minutě napálil z pokutového kopu míč do tyče Milan Sova ale o 10´minut později se už branky dočkal, kdy si pohrál s domácí obranou. Na konečných 0:5 završil v 90´minutě tvrdou střelou z hranice vápna náš kapitán Tomáš Cech. Vítěz bylo zasloužené, kdy jsme v druhém poločase předvedli jeden z nejlepších výkonů sezóny.

 

 

 

V příštím kole doma přivítáme Podhorácko.

 

Sestava: Martínek Vladimír – Doležal Bohumil, Lojka Daniel, Foltýn Michal, Chrásta Josef (49´Sova Milan), Hutař Martin, Tomšíček Libor, Šabatka Marek, Dušek Radek, Cech Tomáš, Šabatka Michal

 

 

 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „B“ - Podhorácko

2 : 2  ( 1 : 1 )

Branky: Šabatka Michal 2 (1 z pk)

   První poločas byl z naší strany aktivní, jenže i přes početnou převahu na šance skočil 1:1, kdy se dokázal za nás trefit pouze z pokutového kopu Michal Šabatka.

   Druhý poločas nebyl na šance příliš bohatý, míč jsme měli více na kopačkách my a v 61 ´minutě po krásné kombinaci vstřelil svoji druhou branku v utkání Michal Šabatka. Už to vypadlo, že o vítězství nemůžeme přijít, jenže přišlo nedorozumění v obraně a hosté nás v 88´minutě za chybu potrestali a rozhodli o dělbě bodů, což je pro nás vzhledem k průběhu utkání ztráta. Jediným pozitivem je, že i po tomto kole držíme neporazitelnost.

 

 

V příštím kole doma přivítáme Předín.

 

Sestava: Martínek Vladimír – Doležal Bohumil, Papoušek Ladislav, Foltýn Michal (46´Lojka Daniel), Chrásta Josef, Tomšíček Libor, Rumíšek Filip (50´Hutař Martin), Šabatka Marek (46´Dušek Radek), Cech Tomáš, Šabatka Michal, Pokorný David


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SK Blatnice „B“ - Předín

2 : 7  ( 1 : 4 )

Branky: Sova Milan, Šabatka Marek

   Nepovedené utkání sehrálo naše béčko na domácím hřišti s Předínem, kdy přišlo po dlouhé době o neporazitelnost. Do 17´minuty jsme prohrávali o tři branky. Ve 26´minutě se trefil Milan Sova, kdy si naběhl za obranu. Jenže do poločasu hosté přidali další branku a první poločas skončil 1:4.

Špatný výkon se spoustou chyb pokračoval i v druhém poločase, kdy jsme hned ve 48´minutě opět inkasovali. Snížit se nám podařilo v 59´minutě, kdy se tentokrát trefil z hranice velkého vápna přesnou střelou po zemi Marek Šabatka. Jenže hosté do konce utkání ještě dvakrát udeřili a skóre ze zastavilo na stavu 2:7.

 

 

V příštím kole jedeme do Starče.

 

Sestava: Martínek Vladimír – Doležal Bohumil, Papoušek Ladislav, Chrásta Josef, Hutař Martin (70´Dušek Radek), Rumíšek Filip, Cech Tomáš, Karásek Miroslav, Šabatka Marek, Sova Milan, Pokorný David

 

 

 

 

 

 

 

 

Stařeč „B“ - SK Blatnice „B“

8 : 2  ( 3 : 2 )

Branky: Sova Milan, Dušek Radek

   Po domácím utkání s Předínem, přišel další debakl, tentokrát proti rezervě Starče. První poločas vypadal špatně, ale podařilo se nám dotáhnout v závěru poločasu na rozdíl jedné branky. Jenže druhý poločas se nám vůbec nepovedl a utkání skončilo vysokou prohrou 8:2 a podruhé za sebou jsme utrpěli vysokou porážku a ztrácíme kontakt s čelem tabulky.

 

V příštím kole jedeme opět ven na hřiště do Rokytnice.

 

Sestava: Šabatka Tomáš – Svoboda Marek, Doležal Bohumil, Chrásta Josef, Papoušek Ladislav, Pelikán Ivo, Trnka Jiří ml., Šabatka Marek, Cech Tomáš, Sova Milan (43´Říha Tomáš), Dušek Radek

 

 

 

 

 

 

 

 

Rokytnice „B“ - SK Blatnice „B“

2 : 0  ( 0 : 0 )

 

   První poločas jsme sehráli aktivně s několika šancemi, ale branku jsme do přestávky nevstřelili a tak bezbrankové skóre trvalo až do 66´minuty, kdy domácí šli do vedení. Bohužel domácí přidali druhou branku v 78´minutě a zdramatizovat utkání se nám nepodařilo zdramatizovat.

 

 

V příštím kole doma přivítáme Přibyslavice „B“.

 

Sestava: Martínek Vladimír – Svoboda Marek, Papoušek Ladislav, Hutař Martin, Rumíšek Filip, Lojka Daniel, Tomšíček Libor, Šabatka Marek, Dušek Radek (80´Říha Tomáš), Cech Tomáš, Pazour Jiří

 

 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „B“ – Přibyslavice „B“

9 : 2  ( 4 : 0 )

Branky: Sova Milan 5, Tomšíček Libor, Svoboda Marek, Šabatka Michal, Pokorný David

   První poločas jsme začali perfektně a už ve 2´minutě jsme otevřeli skóre utkání, kdy Milan Sova utekl obraně hostů. V 7´minutě už to bylo 2:0. Tentokrát z kraje zálohy poslal míč Marek Šabatka na volného Milana Sovy. Hrál se znaší strany pohledný fotbal se spoustou pěkných akcí. Do 30´minuty Milan Sova zkompletoval hattrick. Další branka na 4:0 přišla o 2´minuty později, kdy tvrdou ránu z přímého kopu Marka Svobody vyrazil brankář hostů na kopačku Libora Tomšíčka a ten se zblízka nemýlil. Po prvním poločase jsme vedli zaslouženě 4:0.

   Druhý poločas začal stejně, jako skončil ten první. Opět kombinační hrou jsme soupeře přehrávali. V 59´minutě zvýšil na 5:0 Michal Šabatka. O 3´minuty později na 6:0 navýšil po pěkné akci David Pokorný. V 71´minutě posadil na zadek celou obranu opět Milan Sova. Na centr z pravé strany si v 76´minutě parádně naskočil Marek Svoboda a hlavou přesně umístil do šibenice. Poslední branku a na 9:0 navýšil svoji pátou brankou v utkání znovu Milan Sova. V závěru utkání jsme trochu zvolnili v aktivitě a hostům se podařilo snížit na 9:2. V závěru utkání mohl Michal Šabatka vstřelit desátou branku, jenže s obranou si hrál až moc a skončil až na rohovém praporku, i přes to sehrálo naše béčko asi nejlepší zápas v sezóně.

 

 

 

V příštím kole jedeme do Čáslavic.

 

Sestava: Martínek Vladimír – Lojka Daniel, Svoboda Marek, Hutař Martin (64´Dušek Radek), Doležal Bohumil, Rumíšek Filip, Pokorný David, Tomšíček Libor, Šabatka Marek, Šabatka Michal, Sova Milan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čáslavice/Sádek - SK Blatnice „B“

4 : 1  ( 4 : 0 )

Branky: Cech Tomáš

   Domácí jako jediní neporažení v soutěži se po naší chybě ujali rychle vedení. I když jsme v prvním poločase nebyli horší na hřišti, domácí dokázali být produktivní a všechny naše chyby dokázali potrestat. První poločas skončil 4:0.

   V druhém poločase jsme začali kontrolovat hru a dokázali jsme si vypracovávat šance. V 59´minutě jsme dokázali snížit z přímého kopu, kdy se přesně trefil Tomáš Cech. Jenže to bylo do konce z naší strany co se vyložených šancí týče všechno, a tak jsme se s podzimní části soutěže rozloučili prohrou 4:1. Probíhající sezónu hodnotíme pozitivně, i když ve dvou zápasech jsme museli zkousnout vysoké porážky. Po podzimní části sezóny 2018/19 držíme solidní 4. Místo tabulky IV. Třídy.

 

 

V prvním jarním kole jedeme na hřiště do Police.

 

Sestava: Martínek Vladimír – Říha Tomáš, Doležal Bohumil, Papoušek Ladislav, Rumíšek Filip, Foltýn Michal, Tomšíček Libor, Lojka Daniel, Šabatka Marek, Cech Tomáš, Dušek Radek

 

Nejlepší střelci:

  1. Sova Milan            11
  2. Šabatka Michal     9
  3. Papoušek Ladislav  5

 

TOPlist