Hodnocení zápasů "B" týmu

Mistrovské utkání sezóna 2019/20

SK Blatnice „B“ - Domamil

10 : 0  ( 6 : 0 )

Branky: Šabatka Michal 2, Šabatka Martin 2, Trnka Patrik 2, Vedral Zdeněk, Štrobl František, Doležal Bohumil, Šabatka Marek

První poločas byl jednoznačně v naší režii a hosty jsme takřka k ničemu nepustili. Po krásných akcích se v první půlce se postupně trefili Michal Šabatka, dvakrát po sobě Martin Šabatka, Bob Doležal nepovedený centrem z půlky, Franta Štrobl přesnou střelou z hranice velkého vápna a na konečných 6:0 po prvním poločase završil druhou brankou v zápase Michal Šabatka.

Střelecký koncert z prvního poločasu pokračoval i ve druhém. Hosté byli úplně bezzubí a fyzicky postupem času úplně odpadli a tak se mohli dále trefit do sítě dvakrát nováček v týmu Patrik Trnka a Zdeněk Vedral a na konečných 10:0 se prosadil krásnou střelou z hranice velkého vápna do šibenice Marek Šabatka.

Vítězství 10:0 byl zcela zasloužené.

V příštím kole jedeme do Starče.

Sestava: Šabatka Tomáš – Doležal Bohumil, Chrásta Josef, Tomšíček Libor (59´Tekale Bohumír), Štrobl František (46´Vedral Zdeněk), Cech Tomáš, Eberl Zdeněk (58´Šabatka Marek), Trnka Lukáš (46´Trnka Patrik), Trnka Milan, Šabatka Michal (79´Dušek Radek), Šabatka Martin

Stařeč „B“ - SK Blatnice „B“

6 : 3  ( 3 : 1 )

Branky: Svoboda Marek 2, Rumíšek Filip

Utkání, ve kterém padlo opět hodně branek bohužel pro nás neskončilo ziskem bodů. Šli jsme jako první v utkání do vedení zásluhou Filipa Rumíška, které ale netrvalo dlouho. Bohužel Filip Rumíšek se vážně zranil a musel v prvním poločase střídat, chybět bude nejspíše celý podzim. Ve druhém poločase jsme dokázali vstřelit dvě branky, o které se postaral střídající Marek Svoboda ale na bodový zisk nám to bohužel nestačilo.

V příštím kole doma přivítáme Heraltice.

Sestava: Šabatka Tomáš – Doležal Bohumil, Chrásta Josef (76´Svoboda Marek), Papoušek Ladislav, Štrobl František (46´Říha Tomáš), Cech Tomáš, Rumíšek Filip (46´Trnka Milan), Foltýn Michal, Lojka Daniel, Vedral Zdeněk, Trnka Patrik

SK Blatnice „B“ - Heraltice

2 : 1  ( 2 : 1 )

Branky: Cech Tomáš, Šabatka Michal (pk)

O konečném výsledku bylo rozhodnuto takřka v prvním poločase, kdy padly všechny branky v zápase. V 7´minutě se trefil krásnou střelou z úhlu kapitán Tomáš Cech a v 15´minutě z pokutového kopu Michal Šabatka. Utkání jsme mohli dohrávat v úplném klidu, kdybychom proměnili všechny tutovky, jenže pravidlo nedáš – dostaneš, se opět potvrdilo a hosté z pokutového kopu snížili v těsném závěru prvního poločasu.

Druhý poločas byl jasně v naší režii, ale spoustu šancí jsme nedokázali proměnit, i tak jsme si zaslouženě připsali 3 body za těsnou výhru 2:1.

V příštím kole jedeme do Jakubova.

Sestava: Holík Jiří – Doležal Bohumil, Chrásta Josef, Papoušek Ladislav (64´Trnka Lukáš), Štrobl František (46´Trnka Patrik), Tomšíček Libor, Cech Tomáš, Trnka Milan, Foltýn Michal, Tekale Bohumír (15´Vedral Zdeněk), Šabatka Michal (90´Říha Tomáš)

Jakubov - SK Blatnice „B“

4 : 3  ( 2 : 1 )

Branky: Lojka Daniel, Vedral Zdeněk, Šabatka Michal

Do utkání jsme vstoupili aktivně a vypracovali si dvě vyložené šance, jenže soupeř nás za neproměňování potrestal a v 10´minutě šli domácí do vedení. Následný tlak a šance o vyrovnání jsme opět nevyužili a domácí navýšili ve 20´minutě své vedení. Kontaktní branku se nám podařilo vstřelit až ve 42´minutě a do poločasové přestávky se šlo za stavu 2:1.

Druhý poločas pro nás nezačal vůbec dobře a po chybě jsme v 54´minutě opět inkasovali. Snížení na rozdíl jedné branky přišlo v 71´minutě ale domácí na naši kontaktní ranku opět rychle odpověděli. Nadějí na zisk bodu za remízu byla branka v 78´minutě na 4:3, jenže do konce utkání jsme vyrovnat nedokázali a podruhé v sezóně jsme venku prohráli a stále čekáme na první venkovní vítězství.

V příštím kole jedeme opět ven, tentokrát do Předína.

Sestava: Holík Jiří – Doležal Bohumil, Chrásta Josef, Papoušek Ladislav (50´Trnka Patrik), Štrobl František (22´Lojka Daniel), Trnka Lukáš, Cech Tomáš, Eberl Zdeněk, Foltýn Michal, Dušek Radek (46´Vedral Zdeněk), Šabatka Michal

Předín - SK Blatnice „B“

3 : 2  ( 1 : 2 )

Branky: Trnka Patrik, Dušek Radek

Další venkovní utkání jsme sehráli na hřišti nepříjemného soupeře z Předína a hned ve 12´minutě jsme šli po brance Patrika Trnky do vedení. Další rána pro domácí přišla ve 23´minutě, kdy se trefil Radek Dušek a domácí byli zaskočeni z průběhu utkání. Jenže ve 28´minutě dokázali domácí snížit a poločas skončil pro nás nadějným výsledkem 1:2.

Druhý poločas nebyl z naší strany tak aktivní a domácí v 59´minutě vyrovnali. Bohužel v 68´minutě další brankou do naší sítě domácí otočili utkání a na první body z venku si musíme počkat do dalších zápasů.

V příštím kole doma na posvícení doma přivítáme Polici.

Sestava: Šabatka Tomáš – Doležal Bohumil, Papoušek Ladislav, Trnka Lukáš, Cech Tomáš, Foltýn Michal, Lojka Daniel, Vedral Zdeněk, Tomšíček Libor, Dušek Radek, Trnka Patrik

SK Blatnice „B“ - Police

2 : 1  ( 2 : 0 )

Branky: Cech Tomáš, Dušek Radek

Naše rezerva vstoupila do utkání skvěle a hned ve 2´minutě jsme po krásné akci šli do vedení, kdy skvělou přihrávkou vybídnul Tomáš Cech ke skórování Radka Duška a ten se nemýlil. Ve 29´minutě už to bylo pro nás 2:0, kdy se z pokutového kopu trefil Tomáš Cech. Vedení jsme mohli do konce prvního poločasu výrazně navýšit, ale vstřelit další branku se nepodařilo.

Druhý poločas už nebyl z naší strana tak aktivní a hosté dokázali v 63´minutě snížit na rozdíl jedné branky. V obraně až na jedno zaváhání jsme chybu neudělali a zaslouženě vyhráli těsným výsledkem 2:1.

V příštím kole jedeme do Lesonic.

Sestava: Šabatka Tomáš – Papoušek Ladislav (71´Říha Tomáš), Trnka Lukáš, Doležal Bohumil, Lojka Petr (46´Sovka Filip), Šabatka Pavel (59´Vedral Zdeněk), Štrobl František, Tekale Bohumír, Dolák Michal (46´Trnka Patrik), Cech Tomáš, Dušek Radek

Podhorácko - SK Blatnice „B“

6 : 2  ( 2 : 2 )

Branky: Vedral Zdeněk, Cech Tomáš

První poločas byl vyrovnaný a po brankách Zdeny Vedrala a Tomáše Cecha skončil nerozhodným výsledkem 2:2. Jenže druhý poločas nebyl vůbec dobrý a na konečném výsledku se podepsaly dvě zranění, po kterých jsme museli dohrávat v deseti hráčích v poli, čehož domácí využili a přidali do naší branky další čtyři branky.

V příštím kole jedeme do Přibyslavic.

Sestava: Martínek Vladislav – Papoušek Ladislav (8´Vedral Zdeněk), Trnka Lukáš, Šabatka Tomáš, Štrobl František, Cech Tomáš, Dušek Radek (65´Sovka Filip), Trnka Patrik, Šabatka Michal, Foltýn Michal, Chrásta Josef

Přibyslavice „B“ - SK Blatnice „B“

3 : 0  ( 3 : 0 )

Utkání nezačalo příliš dobře, domácí hned od 1´minuty vedli a do konce prvního poločasu přidali další dvě branky.

V druhém poločase jsme byli jasně lepším týmem, jenže fotbal se hraje na branky a my i přes několik šancí ani jednu nedokázali vstřelit a bohužel jsme si připsali další porážku.

V příštím kole doma přivítáme Litohoř.

Sestava: Holík Jiří – Doležal Bohumil, Eberl Zdeněk (46´Lojka Daniel), Říha Tomáš, Veselý Zdeněk, Dušek Michal, Vedral Zdeněk, Trnka Patrik, Sovka Filip (82´Dušek Radek), Tekale Bohumír, Cech Tomáš

SK Blatnice „B“ – Želetava „B“

2 : 8  ( 0 : 2 )

Branky: Šabatka Marek, Vedral Zdeněk

První poločas byl vyrovnaný, ale branky padaly pouze do naší sítě. Hosté se do konce prvního poločasu trefili dvakrát.

Druhý poločas začal pro nás dobře, kdy hned ve 48´minutě snížil po centru na zadní tyč na rozdíl jedné branky Marek Šabatka. Bohužel pak jsme absolutně herně odpadli a hosté nám nadělili dalších 6 branek. Pěkná branka Zdeny Vedrala v samém závěru, už jen snížili vysokou prohru na konečných 2:8.

Sestava: Šabatka Tomáš – Foltýn Michal, Tomšíček Libor, Trnka Milan, Trnka Lukáš (77´Veselý Zdeněk), Trnka Patrik (58´Sovka Filip), Papoušek Ladislav, Vedral Zdeněk, Cech Tomáš (56´Dušek Radek), Tekale Bohumír (46´Šabatka Marek), Lojka Daniel

SK Blatnice „B“ – Litohoř

2 : 3  ( 0 : 2 )

Branky: Trnka Milan, Cech Tomáš

Po prvním poločase se pro nás utkání nevyvíjelo příliš dobře, do kabin jsme šli za nepříznivého stavu 0:2.

V druhém poločase jsme začali hrát a chtěli jsme utkání ještě zdramatizovat. Jenže hosté přidali další branku na 0:3 a vypadalo to velmi špatně. O snížení se postaral na naší straně důrazem ve velkém vápně v 65´minutě Milan Trnka. Do obrany hostů jsme bušili, ale bohužel kontaktní branka Tomáše Cecha přišla až v 80´minutě. Herní převaha v závěru utkání byla jasná ale vyrovnat se nám už nepodařilo, a tak jsme museli jen těžce kousat další těsnou porážku na vlastním hřišti.

Podzimní část sezóny 2019/2020 zakončíme na hřišti Štěměch

Sestava: Šabatka Tomáš – Foltýn Michal, Doležal Bohumil, Vedral Zdeněk (87´Veselý Zdeněk), Sovka Filip (76´Dušek Radek), Cech Tomáš, Tekale Bohumír, Papoušek Ladislav, Trnka Patrik (56´Říha Tomáš), Šabatka Marek, Chrásta Josef

Štěměchy - SK Blatnice „B“

2 : 2  ( 1 : 0 )

Branky: Tomšíček Libor, Vedral Zdeněk

Podzimní část sezóny 2019/2020 zakončilo naše béčko dohrávku prvního kola ve Štěměchách. První půle byla vyrovnaná ale vedení se jako první ujali domácí. Stav 1:0 vydržel až do konce poločasu.

Druhý poločas jsme začali velmi dobře a ve 47´minutě se trefil Libor Tomšíček. Hned o 7´minut později jsme už šli do vedení, kdy se přesně po zemi k tyči trefil Zdena Vedral. Vedení jsme drželi až do 82´minuty. Jenže ke slovu přišlo vystoupení pan rozhodčího Esterky, který doslova sežral nafilmovaný pád domácího útočníka a nařídil pokutový kop se slovy: „kdybych toto neodpískal, tak by mi museli spadnout brejle“. K tomu není co dodat. Výsledkem 2:2 skončilo celé utkání a ze Štěměch jsme si odvezli pouze bod.

Naše rezerva přezimuje na 9. místě tabulky s 10 body.

Sestava: Lojka Daniel – Foltýn Michal, Tomšíček Libor, Trnka Milan, Trnka Patrik (71´Veselý Zdeněk), Vedral Zdeněk, Doležal Bohumil, Šabatka Marek, Dušek Radek, Dušek Michal, Papoušek Ladislav