Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 14.03.2018 21:54:37 

SK Blatnice

Hodnocení zápasů "B" týmu

 

Mistrovské utkání sezóna 2017/18

 

SK Blatnice „B“ – M. Budějovice „B“

7 : 3  ( 2 : 2 )

Branky: Trnka Michal 2, Šabatka Michal 2, Šabatka Marek, Černý Michal, Buďa Miroslav

 

   Atraktivní utkání slibovalo první utkání našeho béčka s béčkem Budějovic. Derby nabídlo pohledný fotbal, které kvalitou překračovalo IV. třídu okresu. Hned od úvodu jsme hráli aktivně a zaslouženě jsme šli ve 31´minutě do vedení jako první, kdy se přesně trefil Michal Černý. Ve 35´minutě jsme udeřili podruhé, tentokrát se do prázdné branky po přesné přihrávce Tomáše Šabatky trefil Marek Šabatka. Hosté se nám ale vyrovnali a během tří minut po našich chybách vyrovnali na 2:2.

   Vstup do druhé půle nám příliš nevyšel a ve 48´minutě šli hosté do vedení po nešťastné vlastní brance. Pak už ale přišla naše gól paráda, kdy se dvakrát po sobě krásně trefil Michal Trnka, v 61´minutě Michal Šabatka, 76´minutě konečně po několika šancích z první půle Mirek Buďa a konečnou tečku za výborným druhým poločas dal podruhé v utkání na konečných 7:3 Michal Šabatka.  

 

 

V příštím kole jedeme do Heraltic.

 

Sestava: Chocholouš Miroslav – Karásek Miroslav, Šabatka Tomáš, Doležal Bohumil, Chrásta Josef, Svoboda Marek, Trnka Michal, Cech Tomáš, Štrobl František, Lojka Daniel, Buďa Miroslav, Šabatka Marek, Černý Michal, Šabatka Michal, Trnka Jiří st.

 

 

 

 

 

Heraltice - SK Blatnice „B“

1 : 2  ( 0 : 2 )

Branky: Šabatka Michal, Buďa Miroslav (pk)

   Nepříliš oblíbený soupeř a hřiště nás čekalo v Heralticích, kde se nám v posledním utkání nedařilo. Tentokrát jsme na soupeře vlétli a v 35´minutě jsme se zaslouženě ujali vedení, kdy se trefil pod břevno z náběhu Michal Šabatka. Těsně před koncem poločasu přišel faul ve velkém vápně na Laďe Papouška a s následnou penaltou si Mirek Buďa lehce poradil.

   Druhý poločas byl výrazně ovlivněn počasím, kdy se spustil vytrvalý liják s blesky. Rozhodčí měl utkání jednoznačně přerušit. Hostům se v tomto nečase podařilo pouze upravit skóre nechytatelnou střelou na konečných 1:2.

 

 

V příštím kole přivítáme Stařeč „B“.

 

Sestava: Chocholouš Miroslav – Svoboda Marek, Tomšíček Libor, Šplíchal Lukáš, Doležal Bohumil, Lojka Daniel, Buďa Miroslav, Papoušek Ladislav, Trnka Milan, Štrobl František, Šabatka Michal, Černý Michal

 

 

 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „B“ – Stařeč „B“

6 : 1  ( 4 : 1 )

Branky: Trnka Jiří ml. 2, Šabatka Pavel, Papoušek Ladislav, Černý Michal, Trnka Jiří st.

   I přes aktivní vstup do utkání šli do vedení hosté od 13´minuty. Za 5´minut se nám podařilo rychle odpovědět, kdy se z rohu trefil Laďa Papoušek. Hosté mohli jít opět do vedení ale přísně nařízenou penaltu nedokázali proměnit. Ve 32´minutě jsme šli do vedení ale už mi, kdy si poradil s obranou Michal Černý. O 10´minut později e poprvé v utkání trefil Jiří Trnka ml. a o 2´minuty později se prosadil nejstarší střelec SK Blatnice Pavel Šabatka. Poločas skončil jasným výsledkem 4:1.

   Druhý poločas už jsme hosty k ničemu krom dvou rohových kopů nepustili a vesměs odehráli druhý poločas na jejich polovině. Po několika šancích se konečně prosadil Jiří Trnka st. a druhou branku v zápase po krásné akci vstřelil v 72´minutě Jiří Trnka ml. Na branky bohaté utkání skončilo vysokým výsledkem 6:1. Po třech výhrách a skóre 15:5 se stále držíme na špičce tabulky.

 

 

V příštím kole jedeme do Police.

 

Sestava: Chocholouš Miroslav – Doležal Bohumil, Papoušek Ladislav, Chrásta Josef, Lojka Daniel, Šabatka Pavel, Dušek Radek, Šabatka Marek, Trnka Jiří ml., Trnka Michal, Černý Michal, Šimek Jakub, Trnka Jiří st.

 

 

 

 

 

 

Police - SK Blatnice „B“

1 : 4  ( 0 : 0 )

Branky: Sova Milan 3, Dušek Radek

   Do Police a celkově proti Polici nehrajeme moc rádi, protože v těchto utkáních padá spousta branek a na obou stranách a kvůli jednomu „blbečkovi v růžových kopačkách“ na straně soupeře, bývá utkání zbytečně vyhrocené.

   I přes několik šancí na naší straně byl první poločas velmi vyrovnaný. Až v druhém poločase jsme začali ovládat střed hřiště a hrou po zemi jsme domácí jasně přehrávali. Brankostroj se rozběhl v 52´minutě, kdy se po akci najeden dotek ve velkém vápně prosadil Dušek Radek. Hned o 4´minuty později se poprvé v utkání na zadní tyč trefil Milan Sova a do 86´minuty dalšími dvěma brankami zkompletoval hattrick. Střelecky mu víkend vyšel, kdy se třikrát trefil v sobotu za áčko a o den později i v tomto utkání za naši rezervu. V závěru jsme v naší pozornosti v obraně polevili a domácí už jen upravili na konečných 1:4.

 

V příštím kole přivítáme Rokytnici „B“.

 

Sestava: Holík Jiří – Svoboda Marek, Doležal Bohumil, Lojka Daniel, Papoušek Ladislav, Dušek Radek, Štrobl František, Sova Milan, Černý Michal, Chrásta Josef, Říha Tomáš, Chocholouš Miroslav

 

 

 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „B“- Rokytnice „B“

6 : 5  ( 3 : 2 )

Branky: Buďa Miroslav 3, Šabatka Michal, Šabatka Marek, Doležal Bohumil

   Vstup do utkání nám moc nevyšel, kdy hosté šli z pokutového kopu po nešťastné ruce do vedení. Na odpověď jsme si museli počkat do 12´minuty, kdy se střelou po zemi trefil Mirek Buďa. Ve 20´minutě se z pětatřiceti metrů trefil k tyči Bob Doležal a rázem to bylo 2:1 pro nás. Hosté nás ale v 28´minutě brankově dotáhli. První poločas jsme ale vyhráli my, kdy se střelou z jedničky opět trefil Mirek Buďa, nutno ale připomenout, že dvě minuty před touto brankou napálil tyč z pokutového kopu.

   Ve 2´minutě druhého poločasu zkompletoval hattrick Mirek Buďa a za 3´minuty si na pocukrovanou přihrávku Tomáše Šabatky naběhl střídající Marek Šabatka. Vedení 5:2 nám vydrželo 6´minut, kdy znovu snížili hosté. Branková přetahovaná ale nekončila a o minuty později se trefil k tyči Michal Šabatka. Jenže hosté po našich dvou laciných chybách dokázali dvěma brankami utkání v závěru ještě zdramatizovat. 3 body už jsme si ale nenechaly vzít a jako jediné mužstvo v soutěži držíme první místo tabulky s plným počtem bodů.

 

V příštím kole přivítáme Štěměchy.

 

Sestava: Chocholouš Miroslav, Štrobl František, Doležal Bohumil, Chrásta Josef, Svoboda Marek, Lojka Daniel, Šabatka Tomáš, Šabatka Marek, Šabatka Michal, Černý Michal, Buďa Miroslav, Dušek Radek, Říha Tomáš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „B“ – Štěměchy

3 : 2  ( 1 : 2 )

Branky: Sova Milan 3

   Začátek prvního poločasu nám vůbec nevyšel a v 15´minutě jsme už prohrávali 0:2. Kontaktní branku jsme vstřelili těsně před koncem poločasu ve 44´minutě, kdy se po krásné kombinační akci trefil Milan Sova.

   Druhý poločas jsme už hráli aktivně a soupeře zatlačili na jejich polovinu. Vyrovnání přišlo v 65´minutě, kdy krásně vyslal za obranu Milana Sovy Michal Černý.  Zlom v utkání přišel v 80´minutě. Sólo přes celou půlku hřiště absolvoval Pepa Chrásta a přesnou přihrávkou vyslal mezi obránce opět Milana Sovy, ten si obhodil brankáře hostů a třetí brankou v utkání strhnul vedení na naší stranu. Závěr utkání jsme si pohodlně pohlídali a stále držíme první místo v tabulce se slibným náskokem tří bodů. 

 

 

V příštím kole doma na posvícení přivítáme Domamil.

 

Sestava: Chocholouš Miroslav – Doležal Bohumil, Štrobl František, Papoušek Ladislav, Trnka Milan, Chrásta Josef, Lojka Daniel, Dušek Radek, Černý Michal, Šabatka Michal, Šabatka Marek, Šimek Jakub, Sova Milan, Sovka Filip 

 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „B“ – Domamil

2 : 3  ( 1 : 1 )

Branky: Dolák Michal, Šabatka Michal (pk)

   Utkání s Domamilí jsme začali aktivně a jako první jsme šli do vedení, kdy se po pěkné akci trefil Michal Dolák. Měli jsme více za hry a spoustu šancí ale proměnit se nám nepodařily. Bohužel hosté se trefili těsně před koncem první půle a vyrovnali na 1:1.

   Druhý poločas jsme byli opět lepší ale hosté měli dvě šance, které po laciných chybách proměnili. Snížit a zdramatizovat utkání se nám podařilo až v 87´minutě z pokutového kopu, kdy jsme chtěli urvat aspoň bod, jenže rozhodčí nenastavil ani minutu a ještě ke všemu utkání ukončil o minutu dříve. Po této nepochopitelné prohře jsme bohužel přišli o neporazitelnost a první místo v tabulce vlivem horšího skóre.

 

 

V příštím kole doma přivítáme Želetavu „B“.

 

Sestava: Chocholouš Miroslav – Kotačka Aleš, Pospíšil Petr, Šabatka Marek, Sovka Filip, Štrobl František, Doležal Bohumil, Papoušek Ladislav, Trnka Milan, Dolák Michal, Dušek Radek, Chrásta Josef, Říha Tomáš, Šabatka Michal

 

 

 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „B“ – Želetava „B“

1 : 6  ( 1 : 4 )

Branky: Šabatka Michal

   Vstup do utkání nám vyšel dobře, kdy jsme v 11´minutě po hlavičce Michala Šabatky šli brzy do vedení. Jenže vedení nám nevydrželo moc dlouho a hosté během 4´minut vstřelili tři pro nás laciné branky a otočili zápas. Před koncem poločasu dali hosté čtvrtou branku a schylovalo se k debaklu.

   V druhém poločase byla hra vyrovnaná, kdy jsme měli několik brankových příležitostí ale nepodařilo se proměnit ani jednu. Bohužel hosté svoji střeleckou produktivitu potvrdili dalšími dvěma brankami a utkání skončilo vysokou porážkou 1:6. 

 

 

V příštím kole jedeme do Předína.

 

Sestava: Chocholouš Miroslav – Štrobl František, Chrásta Josef, Papoušek Ladislav, Doležal Bohumil, Trnka Milan, Dušek Radek, Šimek Jakub, Buďa Miroslav, Říha Tomáš, Lojka Daniel, Sovka Filip, Šabatka Michal, Černý Michal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Předín - SK Blatnice „B“

8 : 2  ( 3 : 1 )

Branky: Sova Milan 2

   Na poslední letošní podzimní utkání zajíždělo naše béčko do Předína, kde chtělo jednoznačně zvítězit a odčinit tak dvě poslední prohry z domácího hřiště. Bohužel úvod zápasu jsme moc dobře nezvládli, kdy domácí ve 23´a 26´minutě dvakrát udeřili po našich laciných chybách. Snížit se nám podařilo ve 29´minutě, kdy dorážel po krásné akci do branky Milan Sova. Jenže domácí těsně před poločasem opět navýšili na dvoubrankový rozdíl a do kabin se šlo za pro nás nepříznivého stavu 3:1.

   Druhý poločas byl z naší strany katastrofální, i když se nám podařila vstřelit opět pěkná branka. Domácím jsme šance sami svými chybami připravovali a museli jsme bohužel skousnout vysokou porážku 8:2.

 

 

 

 

Sestava: Holík Jiří – Svoboda Marek, Doležal Bohumil, Lojka Daniel, Buďa Miroslav, Papoušek Ladislav, Trnka Milan, Štrobl František, Šabatka Michal, Černý Michal, Sova Milan, Šimek Jakub, Říha Tomáš, Dušek Radek, Sovka Filip

TOPlist