Hodnocení zápasů "B" týmu

Mistrovské utkání sezóna 2019/20

SK Blatnice „B“ - Domamil

10 : 0  ( 6 : 0 )

Branky: Šabatka Michal 2, Šabatka Martin 2, Trnka Patrik 2, Vedral Zdeněk, Štrobl František, Doležal Bohumil, Šabatka Marek

První poločas byl jednoznačně v naší režii a hosty jsme takřka k ničemu nepustili. Po krásných akcích se v první půlce se postupně trefili Michal Šabatka, dvakrát po sobě Martin Šabatka, Bob Doležal nepovedený centrem z půlky, Franta Štrobl přesnou střelou z hranice velkého vápna a na konečných 6:0 po prvním poločase završil druhou brankou v zápase Michal Šabatka.

Střelecký koncert z prvního poločasu pokračoval i ve druhém. Hosté byli úplně bezzubí a fyzicky postupem času úplně odpadli a tak se mohli dále trefit do sítě dvakrát nováček v týmu Patrik Trnka a Zdeněk Vedral a na konečných 10:0 se prosadil krásnou střelou z hranice velkého vápna do šibenice Marek Šabatka.

Vítězství 10:0 byl zcela zasloužené.

V příštím kole jedeme do Starče.

Sestava: Šabatka Tomáš – Doležal Bohumil, Chrásta Josef, Tomšíček Libor (59´Tekale Bohumír), Štrobl František (46´Vedral Zdeněk), Cech Tomáš, Eberl Zdeněk (58´Šabatka Marek), Trnka Lukáš (46´Trnka Patrik), Trnka Milan, Šabatka Michal (79´Dušek Radek), Šabatka Martin

Stařeč „B“ - SK Blatnice „B“

6 : 3  ( 3 : 1 )

Branky: Svoboda Marek 2, Rumíšek Filip

Utkání, ve kterém padlo opět hodně branek bohužel pro nás neskončilo ziskem bodů. Šli jsme jako první v utkání do vedení zásluhou Filipa Rumíška, které ale netrvalo dlouho. Bohužel Filip Rumíšek se vážně zranil a musel v prvním poločase střídat, chybět bude nejspíše celý podzim. Ve druhém poločase jsme dokázali vstřelit dvě branky, o které se postaral střídající Marek Svoboda ale na bodový zisk nám to bohužel nestačilo.

V příštím kole doma přivítáme Heraltice.

Sestava: Šabatka Tomáš – Doležal Bohumil, Chrásta Josef (76´Svoboda Marek), Papoušek Ladislav, Štrobl František (46´Říha Tomáš), Cech Tomáš, Rumíšek Filip (46´Trnka Milan), Foltýn Michal, Lojka Daniel, Vedral Zdeněk, Trnka Patrik

SK Blatnice „B“ - Heraltice

2 : 1  ( 2 : 1 )

Branky: Cech Tomáš, Šabatka Michal (pk)

O konečném výsledku bylo rozhodnuto takřka v prvním poločase, kdy padly všechny branky v zápase. V 7´minutě se trefil krásnou střelou z úhlu kapitán Tomáš Cech a v 15´minutě z pokutového kopu Michal Šabatka. Utkání jsme mohli dohrávat v úplném klidu, kdybychom proměnili všechny tutovky, jenže pravidlo nedáš – dostaneš, se opět potvrdilo a hosté z pokutového kopu snížili v těsném závěru prvního poločasu.

Druhý poločas byl jasně v naší režii, ale spoustu šancí jsme nedokázali proměnit, i tak jsme si zaslouženě připsali 3 body za těsnou výhru 2:1.

V příštím kole jedeme do Jakubova.

Sestava: Holík Jiří – Doležal Bohumil, Chrásta Josef, Papoušek Ladislav (64´Trnka Lukáš), Štrobl František (46´Trnka Patrik), Tomšíček Libor, Cech Tomáš, Trnka Milan, Foltýn Michal, Tekale Bohumír (15´Vedral Zdeněk), Šabatka Michal (90´Říha Tomáš)

Jakubov - SK Blatnice „B“

4 : 3  ( 2 : 1 )

Branky: Lojka Daniel, Vedral Zdeněk, Šabatka Michal

Do utkání jsme vstoupili aktivně a vypracovali si dvě vyložené šance, jenže soupeř nás za neproměňování potrestal a v 10´minutě šli domácí do vedení. Následný tlak a šance o vyrovnání jsme opět nevyužili a domácí navýšili ve 20´minutě své vedení. Kontaktní branku se nám podařilo vstřelit až ve 42´minutě a do poločasové přestávky se šlo za stavu 2:1.

Druhý poločas pro nás nezačal vůbec dobře a po chybě jsme v 54´minutě opět inkasovali. Snížení na rozdíl jedné branky přišlo v 71´minutě ale domácí na naši kontaktní ranku opět rychle odpověděli. Nadějí na zisk bodu za remízu byla branka v 78´minutě na 4:3, jenže do konce utkání jsme vyrovnat nedokázali a podruhé v sezóně jsme venku prohráli a stále čekáme na první venkovní vítězství.

V příštím kole jedeme opět ven, tentokrát do Předína.

Sestava: Holík Jiří – Doležal Bohumil, Chrásta Josef, Papoušek Ladislav (50´Trnka Patrik), Štrobl František (22´Lojka Daniel), Trnka Lukáš, Cech Tomáš, Eberl Zdeněk, Foltýn Michal, Dušek Radek (46´Vedral Zdeněk), Šabatka Michal

Předín - SK Blatnice „B“

3 : 2  ( 1 : 2 )

Branky: Trnka Patrik, Dušek Radek

Další venkovní utkání jsme sehráli na hřišti nepříjemného soupeře z Předína a hned ve 12´minutě jsme šli po brance Patrika Trnky do vedení. Další rána pro domácí přišla ve 23´minutě, kdy se trefil Radek Dušek a domácí byli zaskočeni z průběhu utkání. Jenže ve 28´minutě dokázali domácí snížit a poločas skončil pro nás nadějným výsledkem 1:2.

Druhý poločas nebyl z naší strany tak aktivní a domácí v 59´minutě vyrovnali. Bohužel v 68´minutě další brankou do naší sítě domácí otočili utkání a na první body z venku si musíme počkat do dalších zápasů.

V příštím kole doma na posvícení doma přivítáme Polici.

Sestava: Šabatka Tomáš – Doležal Bohumil, Papoušek Ladislav, Trnka Lukáš, Cech Tomáš, Foltýn Michal, Lojka Daniel, Vedral Zdeněk, Tomšíček Libor, Dušek Radek, Trnka Patrik

SK Blatnice „B“ - Police

2 : 1  ( 2 : 0 )

Branky: Cech Tomáš, Dušek Radek

Naše rezerva vstoupila do utkání skvěle a hned ve 2´minutě jsme po krásné akci šli do vedení, kdy skvělou přihrávkou vybídnul Tomáš Cech ke skórování Radka Duška a ten se nemýlil. Ve 29´minutě už to bylo pro nás 2:0, kdy se z pokutového kopu trefil Tomáš Cech. Vedení jsme mohli do konce prvního poločasu výrazně navýšit, ale vstřelit další branku se nepodařilo.

Druhý poločas už nebyl z naší strana tak aktivní a hosté dokázali v 63´minutě snížit na rozdíl jedné branky. V obraně až na jedno zaváhání jsme chybu neudělali a zaslouženě vyhráli těsným výsledkem 2:1.

V příštím kole jedeme do Lesonic.

Sestava: Šabatka Tomáš – Papoušek Ladislav (71´Říha Tomáš), Trnka Lukáš, Doležal Bohumil, Lojka Petr (46´Sovka Filip), Šabatka Pavel (59´Vedral Zdeněk), Štrobl František, Tekale Bohumír, Dolák Michal (46´Trnka Patrik), Cech Tomáš, Dušek Radek

Podhorácko - SK Blatnice „B“

6 : 2  ( 2 : 2 )

Branky: Vedral Zdeněk, Cech Tomáš

První poločas byl vyrovnaný a po brankách Zdeny Vedrala a Tomáše Cecha skončil nerozhodným výsledkem 2:2. Jenže druhý poločas nebyl vůbec dobrý a na konečném výsledku se podepsaly dvě zranění, po kterých jsme museli dohrávat v deseti hráčích v poli, čehož domácí využili a přidali do naší branky další čtyři branky.

V příštím kole jedeme do Přibyslavic.

Sestava: Martínek Vladislav – Papoušek Ladislav (8´Vedral Zdeněk), Trnka Lukáš, Šabatka Tomáš, Štrobl František, Cech Tomáš, Dušek Radek (65´Sovka Filip), Trnka Patrik, Šabatka Michal, Foltýn Michal, Chrásta Josef

Přibyslavice „B“ - SK Blatnice „B“

3 : 0  ( 3 : 0 )

Utkání nezačalo příliš dobře, domácí hned od 1´minuty vedli a do konce prvního poločasu přidali další dvě branky.

V druhém poločase jsme byli jasně lepším týmem, jenže fotbal se hraje na branky a my i přes několik šancí ani jednu nedokázali vstřelit a bohužel jsme si připsali další porážku.

V příštím kole doma přivítáme Litohoř.

Sestava: Holík Jiří – Doležal Bohumil, Eberl Zdeněk (46´Lojka Daniel), Říha Tomáš, Veselý Zdeněk, Dušek Michal, Vedral Zdeněk, Trnka Patrik, Sovka Filip (82´Dušek Radek), Tekale Bohumír, Cech Tomáš