Hodnocení zápasů "B" týmu

Mistrovské utkání sezóna 2017/18

SK Blatnice „B“ – M. Budějovice „B“

7 : 3  ( 2 : 2 )

Branky: Trnka Michal 2, Šabatka Michal 2, Šabatka Marek, Černý Michal, Buďa Miroslav

Atraktivní utkání slibovalo první utkání našeho béčka s béčkem Budějovic. Derby nabídlo pohledný fotbal, které kvalitou překračovalo IV. třídu okresu. Hned od úvodu jsme hráli aktivně a zaslouženě jsme šli ve 31´minutě do vedení jako první, kdy se přesně trefil Michal Černý. Ve 35´minutě jsme udeřili podruhé, tentokrát se do prázdné branky po přesné přihrávce Tomáše Šabatky trefil Marek Šabatka. Hosté se nám ale vyrovnali a během tří minut po našich chybách vyrovnali na 2:2.

Vstup do druhé půle nám příliš nevyšel a ve 48´minutě šli hosté do vedení po nešťastné vlastní brance. Pak už ale přišla naše gól paráda, kdy se dvakrát po sobě krásně trefil Michal Trnka, v 61´minutě Michal Šabatka, 76´minutě konečně po několika šancích z první půle Mirek Buďa a konečnou tečku za výborným druhým poločas dal podruhé v utkání na konečných 7:3 Michal Šabatka.

V příštím kole jedeme do Heraltic.

Sestava: Chocholouš Miroslav – Karásek Miroslav, Šabatka Tomáš, Doležal Bohumil, Chrásta Josef, Svoboda Marek, Trnka Michal, Cech Tomáš, Štrobl František, Lojka Daniel, Buďa Miroslav, Šabatka Marek, Černý Michal, Šabatka Michal, Trnka Jiří st.

Heraltice - SK Blatnice „B“

1 : 2  ( 0 : 2 )

Branky: Šabatka Michal, Buďa Miroslav (pk)

Nepříliš oblíbený soupeř a hřiště nás čekalo v Heralticích, kde se nám v posledním utkání nedařilo. Tentokrát jsme na soupeře vlétli a v 35´minutě jsme se zaslouženě ujali vedení, kdy se trefil pod břevno z náběhu Michal Šabatka. Těsně před koncem poločasu přišel faul ve velkém vápně na Laďe Papouška a s následnou penaltou si Mirek Buďa lehce poradil.

Druhý poločas byl výrazně ovlivněn počasím, kdy se spustil vytrvalý liják s blesky. Rozhodčí měl utkání jednoznačně přerušit. Hostům se v tomto nečase podařilo pouze upravit skóre nechytatelnou střelou na konečných 1:2.

V příštím kole přivítáme Stařeč „B“.

Sestava: Chocholouš Miroslav – Svoboda Marek, Tomšíček Libor, Šplíchal Lukáš, Doležal Bohumil, Lojka Daniel, Buďa Miroslav, Papoušek Ladislav, Trnka Milan, Štrobl František, Šabatka Michal, Černý Michal

SK Blatnice „B“ – Stařeč „B“

6 : 1  ( 4 : 1 )

Branky: Trnka Jiří ml. 2, Šabatka Pavel, Papoušek Ladislav, Černý Michal, Trnka Jiří st.

I přes aktivní vstup do utkání šli do vedení hosté od 13´minuty. Za 5´minut se nám podařilo rychle odpovědět, kdy se z rohu trefil Laďa Papoušek. Hosté mohli jít opět do vedení ale přísně nařízenou penaltu nedokázali proměnit. Ve 32´minutě jsme šli do vedení ale už mi, kdy si poradil s obranou Michal Černý. O 10´minut později e poprvé v utkání trefil Jiří Trnka ml. a o 2´minuty později se prosadil nejstarší střelec SK Blatnice Pavel Šabatka. Poločas skončil jasným výsledkem 4:1.

Druhý poločas už jsme hosty k ničemu krom dvou rohových kopů nepustili a vesměs odehráli druhý poločas na jejich polovině. Po několika šancích se konečně prosadil Jiří Trnka st. a druhou branku v zápase po krásné akci vstřelil v 72´minutě Jiří Trnka ml. Na branky bohaté utkání skončilo vysokým výsledkem 6:1. Po třech výhrách a skóre 15:5 se stále držíme na špičce tabulky.

V příštím kole jedeme do Police.

Sestava: Chocholouš Miroslav – Doležal Bohumil, Papoušek Ladislav, Chrásta Josef, Lojka Daniel, Šabatka Pavel, Dušek Radek, Šabatka Marek, Trnka Jiří ml., Trnka Michal, Černý Michal, Šimek Jakub, Trnka Jiří st.

Police - SK Blatnice „B“

1 : 4  ( 0 : 0 )

Branky: Sova Milan 3, Dušek Radek

Do Police a celkově proti Polici nehrajeme moc rádi, protože v těchto utkáních padá spousta branek a na obou stranách a kvůli jednomu „blbečkovi v růžových kopačkách“ na straně soupeře, bývá utkání zbytečně vyhrocené.

I přes několik šancí na naší straně byl první poločas velmi vyrovnaný. Až v druhém poločase jsme začali ovládat střed hřiště a hrou po zemi jsme domácí jasně přehrávali. Brankostroj se rozběhl v 52´minutě, kdy se po akci najeden dotek ve velkém vápně prosadil Dušek Radek. Hned o 4´minuty později se poprvé v utkání na zadní tyč trefil Milan Sova a do 86´minuty dalšími dvěma brankami zkompletoval hattrick. Střelecky mu víkend vyšel, kdy se třikrát trefil v sobotu za áčko a o den později i v tomto utkání za naši rezervu. V závěru jsme v naší pozornosti v obraně polevili a domácí už jen upravili na konečných 1:4.

V příštím kole přivítáme Rokytnici „B“.

Sestava: Holík Jiří – Svoboda Marek, Doležal Bohumil, Lojka Daniel, Papoušek Ladislav, Dušek Radek, Štrobl František, Sova Milan, Černý Michal, Chrásta Josef, Říha Tomáš, Chocholouš Miroslav

SK Blatnice „B“- Rokytnice „B“

6 : 5  ( 3 : 2 )

Branky: Buďa Miroslav 3, Šabatka Michal, Šabatka Marek, Doležal Bohumil

Vstup do utkání nám moc nevyšel, kdy hosté šli z pokutového kopu po nešťastné ruce do vedení. Na odpověď jsme si museli počkat do 12´minuty, kdy se střelou po zemi trefil Mirek Buďa. Ve 20´minutě se z pětatřiceti metrů trefil k tyči Bob Doležal a rázem to bylo 2:1 pro nás. Hosté nás ale v 28´minutě brankově dotáhli. První poločas jsme ale vyhráli my, kdy se střelou z jedničky opět trefil Mirek Buďa, nutno ale připomenout, že dvě minuty před touto brankou napálil tyč z pokutového kopu.

Ve 2´minutě druhého poločasu zkompletoval hattrick Mirek Buďa a za 3´minuty si na pocukrovanou přihrávku Tomáše Šabatky naběhl střídající Marek Šabatka. Vedení 5:2 nám vydrželo 6´minut, kdy znovu snížili hosté. Branková přetahovaná ale nekončila a o minuty později se trefil k tyči Michal Šabatka. Jenže hosté po našich dvou laciných chybách dokázali dvěma brankami utkání v závěru ještě zdramatizovat. 3 body už jsme si ale nenechaly vzít a jako jediné mužstvo v soutěži držíme první místo tabulky s plným počtem bodů.

V příštím kole přivítáme Štěměchy.

Sestava: Chocholouš Miroslav, Štrobl František, Doležal Bohumil, Chrásta Josef, Svoboda Marek, Lojka Daniel, Šabatka Tomáš, Šabatka Marek, Šabatka Michal, Černý Michal, Buďa Miroslav, Dušek Radek, Říha Tomáš

SK Blatnice „B“ – Štěměchy

3 : 2  ( 1 : 2 )

Branky: Sova Milan 3

Začátek prvního poločasu nám vůbec nevyšel a v 15´minutě jsme už prohrávali 0:2. Kontaktní branku jsme vstřelili těsně před koncem poločasu ve 44´minutě, kdy se po krásné kombinační akci trefil Milan Sova.

Druhý poločas jsme už hráli aktivně a soupeře zatlačili na jejich polovinu. Vyrovnání přišlo v 65´minutě, kdy krásně vyslal za obranu Milana Sovy Michal Černý.  Zlom v utkání přišel v 80´minutě. Sólo přes celou půlku hřiště absolvoval Pepa Chrásta a přesnou přihrávkou vyslal mezi obránce opět Milana Sovy, ten si obhodil brankáře hostů a třetí brankou v utkání strhnul vedení na naší stranu. Závěr utkání jsme si pohodlně pohlídali a stále držíme první místo v tabulce se slibným náskokem tří bodů.

V příštím kole doma na posvícení přivítáme Domamil.

Sestava: Chocholouš Miroslav – Doležal Bohumil, Štrobl František, Papoušek Ladislav, Trnka Milan, Chrásta Josef, Lojka Daniel, Dušek Radek, Černý Michal, Šabatka Michal, Šabatka Marek, Šimek Jakub, Sova Milan, Sovka Filip

SK Blatnice „B“ – Domamil

2 : 3  ( 1 : 1 )

Branky: Dolák Michal, Šabatka Michal (pk)

Utkání s Domamilí jsme začali aktivně a jako první jsme šli do vedení, kdy se po pěkné akci trefil Michal Dolák. Měli jsme více za hry a spoustu šancí ale proměnit se nám nepodařily. Bohužel hosté se trefili těsně před koncem první půle a vyrovnali na 1:1.

Druhý poločas jsme byli opět lepší ale hosté měli dvě šance, které po laciných chybách proměnili. Snížit a zdramatizovat utkání se nám podařilo až v 87´minutě z pokutového kopu, kdy jsme chtěli urvat aspoň bod, jenže rozhodčí nenastavil ani minutu a ještě ke všemu utkání ukončil o minutu dříve. Po této nepochopitelné prohře jsme bohužel přišli o neporazitelnost a první místo v tabulce vlivem horšího skóre.

V příštím kole doma přivítáme Želetavu „B“.

Sestava: Chocholouš Miroslav – Kotačka Aleš, Pospíšil Petr, Šabatka Marek, Sovka Filip, Štrobl František, Doležal Bohumil, Papoušek Ladislav, Trnka Milan, Dolák Michal, Dušek Radek, Chrásta Josef, Říha Tomáš, Šabatka Michal

SK Blatnice „B“ – Želetava „B“

1 : 6  ( 1 : 4 )

Branky: Šabatka Michal

Vstup do utkání nám vyšel dobře, kdy jsme v 11´minutě po hlavičce Michala Šabatky šli brzy do vedení. Jenže vedení nám nevydrželo moc dlouho a hosté během 4´minut vstřelili tři pro nás laciné branky a otočili zápas. Před koncem poločasu dali hosté čtvrtou branku a schylovalo se k debaklu.

V druhém poločase byla hra vyrovnaná, kdy jsme měli několik brankových příležitostí ale nepodařilo se proměnit ani jednu. Bohužel hosté svoji střeleckou produktivitu potvrdili dalšími dvěma brankami a utkání skončilo vysokou porážkou 1:6.

V příštím kole jedeme do Předína.

Sestava: Chocholouš Miroslav – Štrobl František, Chrásta Josef, Papoušek Ladislav, Doležal Bohumil, Trnka Milan, Dušek Radek, Šimek Jakub, Buďa Miroslav, Říha Tomáš, Lojka Daniel, Sovka Filip, Šabatka Michal, Černý Michal

Předín - SK Blatnice „B“

8 : 2  ( 3 : 1 )

Branky: Sova Milan 2

Na poslední letošní podzimní utkání zajíždělo naše béčko do Předína, kde chtělo jednoznačně zvítězit a odčinit tak dvě poslední prohry z domácího hřiště. Bohužel úvod zápasu jsme moc dobře nezvládli, kdy domácí ve 23´a 26´minutě dvakrát udeřili po našich laciných chybách. Snížit se nám podařilo ve 29´minutě, kdy dorážel po krásné akci do branky Milan Sova. Jenže domácí těsně před poločasem opět navýšili na dvoubrankový rozdíl a do kabin se šlo za pro nás nepříznivého stavu 3:1.

Druhý poločas byl z naší strany katastrofální, i když se nám podařila vstřelit opět pěkná branka. Domácím jsme šance sami svými chybami připravovali a museli jsme bohužel skousnout vysokou porážku 8:2.

Sestava: Holík Jiří – Svoboda Marek, Doležal Bohumil, Lojka Daniel, Buďa Miroslav, Papoušek Ladislav, Trnka Milan, Štrobl František, Šabatka Michal, Černý Michal, Sova Milan, Šimek Jakub, Říha Tomáš, Dušek Radek, Sovka Filip

M. Budějovice „B“ - SK Blatnice „B“

6 : 1  ( 3 : 1 )

V očekávaném derby jsme nastupovali na hřišti v Budějovicích proti místní rezervě, kterou jsme na podzim na domácím hřišti porazili vysoko 7:4. Začátek utkání nám vyšel dobře, kdy hned z druhé šance po přesném centru do vápna od Mirka Budě si v klidu poradil v 8´minutě Michal Šabatka. Jenže pak jsme začali kupit chyby a domácí toho dokázali využít a do konce první půle otočili stav ve svůj prospěch na 3:1.

Druhý poločas nám od začátku opět nevyšel a i přes několik slibných akcí na naší straně nás domácí opět trestali za naši nepřesnou rozehrávku a do konce utkání přidali další tři branky na konečných 6:1.

V příštím kole přivítáme Heraltice.

Sestava: Martínek Vladimír – Papoušek Ladislav, Doležal Bohumil, Doležal Milan, Karásek Miroslav, Cech Tomáš, Štrobl František, Buďa Miroslav, Šabatka Marek, Lojka Daniel, Trnka Milan, Šabatka Michal, Dušek Radek, Sovka Filip, Černý Michal, Říha Tomáš

SK Blatnice „B“ - Heraltice

6 : 2  ( 2 : 1 )

Branky: Šabatka Michal 3, Dušek Radek, Cech Tomáš, Sovka Filip

V prvním jarním utkání na vlastním hřišti jsme hráli s Heralticemi. Od začátku bylo jasné, kdo bude diktovat hru, což se nám podařilo proměnit ve 3´minutě v branku, kdy Tomáš Šabatka našel za obranou Michala Šabatky a ten se nemýlil 1:0. Jenže hosté v 15´minutě opět po naší laciné chybě v rozehrávce srovnali na 1:1.  Na druhou naší branku jsme čekali do 20´minuty, kdy Bob Doležal zahrál precizně přímý kop do vápna a zblízka se opět Michal Šabatka nemýlil a poslal nás opět do vedení 2:1. Změna stavu se už do konce poločasu neudála a tak se šlo do kabin za našeho těsného vedení.

Druhý poločas byl ze začátku vyrovnaný. V 50´minutě se za nás na dvakrát prosadil Radek Dušek a navýšil na 3:1. Jenže hostům se v 55´minutě podařilo snížit na rozdíl branky a začali zase kousat. Nápor se nám podařilo odrazit v 67´minutě, kdy zkompletoval třetí brankou v zápase hattrick. Od této chvíle jsme už hráče Heraltic k ničemu nepustili a přidali jsme další dvě branky. Nejprve se v 78´minutě krásně pod břevno trefil Tomáš Cech a o 10´minut později na konečných 6:2 přesně uklidil k tyči svoji první brankou za béčko Filip Sovka. Utkání jsme zvládli a zaslouženě vyhráli.

V příštím kole jedeme na hřiště do Starče.

Sestava: Martínek Vladimír – Papoušek Ladislav, Doležal Bohumil, Cech Tomáš, Buďa Miroslav, Šabatka Marek, Trnka Milan, Šabatka Michal, Dušek Radek, Sovka Filip, Černý Michal, Říha Tomáš, Šabatka Tomáš, Chrásta Josef

Stařeč „B“ - SK Blatnice „B“

6 : 0  ( 3 : 0 )

Nepovedené utkání sehrálo naše béčko s rezervou Starče na jejím hřišti. Utkání, ve kterém jsme kupili spoustu chyb, za které nás soupeř trestal a dokázal nám vstřelit šest branek. Nebýt několika skvělých zákroků našeho brankáře, utkání by zřejmě skončilo větším rozdílem.

V příštím kole přivítáme Polici.

Sestava: Martínek Vladimír – Papoušek Ladislav, Karásek Miroslav, Cech Tomáš, Chrásta Josef, Buďa Miroslav, Šabatka Marek, Trnka Milan, Šabatka Michal, Dušek Radek, Sovka Filip, Černý Michal, Říha Tomáš

SK Blatnice „B“ - Police

3 : 1  ( 1 : 1 )

Branky: Šabatka Michal, Cech Tomáš, Buďa Miroslav (pk)

Utkání jsme začali aktivně ale hosté šli po našem nedorozumění jako první do vedení. Vyrovnat se nám podařilo až ve 30´minutě, kdy po faulu na Michala Černého ve velkém vápně pokutový kop pohodlně proměnil Mirek Buďa. Do poločasu se nám otočit utkání i přes několik slibných šancí nepovedlo.

Druhý poločas už byl jednoznačně v naší režii a vedoucí branky jsme se dočkali už v 52´minutě, kdy se trefil opět náš nejlepší střelec Michal Šabatka. O minutu později náš tlak zužitkoval přesnou střelou náš kapitán Tomáš Cech a zvýšil na konečných 3:1. V tomto utkání jsme zaslouženě vyhráli.

V příštím kole jedeme na hřiště Rokytnice „B“.

Sestava: Martínek Vladimír – Doležal Bohumil, Doležal Milan, Cech Tomáš, Buďa Miroslav, Šabatka Tomáš, Trnka Milan, Šabatka Michal, Dušek Radek, Sovka Filip, Černý Michal, Říha Tomáš, Šabatka Tomáš, Chrásta Josef, Trnka Jiří

Rokytnice „B“ - SK Blatnice „B“

1 : 4  ( 1 : 1 )

Branky: Chrásta Josef, Trnka Michal, Dušek Radek, Cech Tomáš

Utkání dvou rozdílných poločasů sehrála naše béčko proti béčku Rokytnice, kdy v prvním poločase diváci viděli po jedné brance na každé straně. Do vedení jsme šli jako první, kdy v 9´minutě si na centr za obranu naběhl Pepa Chrásta a hlavou přehodil brankáře. Ve 33´minutě jsme chybovali v rozehrávce, za což nás domácí potrestali.  První poločas skončil 1:1.

Druhý poločas už byl pouze v naší režii, kdy jsme drželi míč na noze a vytvářeli si šance. Na další branku jsme čekali do 69´minuty, kdy tvrdou střelu Pepi Chrásty vyrazil domácí brankář a s dorážkou si poradil Radek Dušek. O 3´minuty později jsme náskok navýšili, tentokrát si na pěkný centr naskočil Tomáš Cech a hlavou umístil přesně k tyči. V 81´minutě definitivně o konečném stavu 1:4 rozhodl Michal Trnka, kdy si posadil na zadek obránce, tak i brankáře a pohodlně skóroval.

V příštím kole jedeme do Štěměch.

Sestava: Martínek Vladimír – Papoušek Ladislav, Doležal Bohumil, Kotačka Aleš, Cech Tomáš, Chrásta Josef, Trnka Michal, Šabatka Marek, Trnka Milan, Šabatka Michal, Dušek Radek, Černý Michal, Říha Tomáš

Štěměchy - SK Blatnice „B“

6 : 2  ( 4 : 0 )

Branky: Šabatka Marek, Šabatka Michal

Nepovedené utkání sehrálo naše béčko ve Štěměchách. Domácí nám v první poločase uštědřili lekci z produktivity, i když jsme jim vlastně všechny branky po našich chybách darovaly. Herně jsme byli rozhodně lepší ale fotbal se hraje na branky a první poločas skončil 4:0.

Druhý poločas jsme hráli opět aktivně, ale další chyba nás poslala do kolen. Za stavu 5:0 bylo těžké se zápasem ještě vůbec něco udělat. V 63´minutě ke všemu dost nepochopitelně vyrazil rukou jasný gól domácí obránce a musel předčasně do sprch. Bohužel naši mizérii potvrdilo i to, že nařízenou penaltu nedokázal proměnit Mirek Buďa. Snížit se nám ale podařilo hned vzápětí, kdy se přesně z přímého kopu do šibenice trefil Marek Šabatka. Stav 5:1 a hra proti deseti znamenala mírnou naději s utkáním něco ještě udělat, ale další hrubka v obraně definitivně rozhodla o tom, že ze Štěměch body nepovezeme. Mírnou korekci konečnému výsledku dal v samém závěru na 6:2 hlavou Michal Šabatka. V dalším utkání to bude mít béčko opět těžké, jelikož áčko hraje ve stejný den.

V příštím kole jedeme do Domamile.

Sestava: Martínek Vladimír – Papoušek Ladislav, Doležal Bohumil, Cech Tomáš, Chrásta Josef, Trnka Michal, Svoboda Marek, Hutař Martin, Buďa Miroslav, Šabatka Marek, Trnka Milan, Šabatka Michal, Dušek Radek, Černý Michal

Domamil - SK Blatnice „B“

4 : 1  ( 2 : 1 )

Branky: Buďa Miroslav (pk)

V příštím kole jedeme do Želetavy.

Sestava: Martínek Vladimír – Papoušek Ladislav, Doležal Bohumil, Tomšíček Libor, Foltýn Michal, Chrásta Josef, Buďa Miroslav, Šabatka Michal, Dušek Radek, Černý Michal, Říha Tomáš, Sovka Filip, Šabatka Tomáš

Želetava „B“ - SK Blatnice „B“

8 : 5  ( 7 : 1 )

Branky: Buďa Miroslav 2, Šabatka Marek, Trnka Michal, Karásek Miroslav

Atraktivní utkání sliboval střet naší rezervy a rezervy Želetavy na jejich hřišti. Domácí vstoupili do utkání lépe a po naší chybě šli jako první do vedení už v 5´ minutě. O 2´minuty později jsme dokázali vyrovnat, kdy po pěkné přihrávce za obranu přesně k tyči zakončil Marek Šabatka. Jenže domácí trestali naše nepřesné rozehrávky a dalšími šesti brankami vedli po poločase 7:1. Nutno podotknout, že i my jsme měli v prvním poločase asi čtyři jasné gólové příležitosti.

Druhý poločas byl z naší strany mnohem lepší a vstup se nám povedl, kdy se pěkně ve 48´minutě trefil dlouhým kopem Mirek Karásek. Tato střela (centr) překvapila asi jak jeho, tak i všechny na hřišti. Domácím se povedlo opět odpovědět a opět navýšit náskok. Od 60´minuty jsme byli na hřišti jasně lepší a výsledek nás nezlomil. V 64´minutě se po pěkné narážečce trefil Mirek Buďa. Na další naši branku jsme čekali do 88´minuty, kdy se opět po pěkné kombinaci trefil Michal Trnka. Konečný stav utkání na 8:5 stanovil druhou brankou v utkání Mirek Buďa.

V posledním kole doma přivítáme Předín.

Sestava: Martínek Vladimír – Papoušek Ladislav, Doležal Bohumil, Foltýn Michal, Chrásta Josef, Trnka Michal, Buďa Miroslav, Šabatka Marek, Šabatka Michal, Trnka Jiří st., Černý Michal, Šabatka Tomáš, Karásek Miroslav

SK Blatnice „B“ - Předín

4 : 3  ( 2 : 2 )

Branky: Lojka Daniel, Sova Milan, Dušek Radek, Buďa Miroslav (pk)

Po podzimní vysoké prohře na hřišti v Předíně, jsme měli hostům co vracet ale začátek nám příliš nevyšel a hosté šli od 8´minuty do vedení po naši chybě v obraně. Vyrovnání jsme se zaslouženě dočkali v 17´minutě po tlaku zásluhou tvrdé střely Dana Lojky ze třiceti metrů, která zapadla přesně k tyči. Drtivý tlak jsme ve 20´minutě proměnili ve vedení, kdy Michal Černý vybídnul ke skórovaní Milana Sovy a ten si s klidem poradil.  Jenže ve 33´minutě Laďa Martínek podcenil střelu a srazil si míč za svá záda. Poločas i přes naši herní převahu skončil nerozhodně 2:2.

V druhém poločase se čekalo na branku až do 71´minuty, kdy po druhé v zápase dost nepochopitelně zapískal pro údajný faul rozhodčí pokutový kop a hosté šli opět do vedení. O 2´minuty později se z hranice malého vápna pod břevno trefil Radek Dušek a opět bylo vyrovnáno. Rozuzlení zápasu přišlo v 82´minutě, kdy po faulu na Radka Duška byla nařízena penalta tentokrát jasně v náš prospěch a Mirek Buďa rozhodl o zisku tří bodů za zasloužené vítězství 4:3. Naše rezerva tedy po posledním zápase zakončila sezónu 2017/18 na slušném 4. Místě.

Sestava: Martínek Vladimír – Doležal Bohumil, Šabatka Tomáš, Papoušek Ladislav, Trnka Milan, Lojka Daniel, Buďa Miroslav, Černý Michal, Cech Tomáš, Dušek Radek, Sova Milan, Říha Tomáš, Sovka Filip