Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 24.01.2020 08:43:48 

SK Blatnice

Aktuální dění v klubu
Žádná data nebo nastavení...
 
SK Blatnice
 
 
 
Aktuální dění v klubu SK Blatnice
 
 
 
 
Výroční členská schůze SK Blatnice
 
 
8.2.2020 od 18 hod. se uskuteční "Výroční členská schůze"
 
 
Program schůze:
  • Finanční zpráva klubu
  • Hodnocení uplynulé sezóny 2018/19
  • Hodnocení probíhající sezóny 2019/20 
  • Plán přípravy na jarní část
  • Diskuse
  • Závěr

 

 

 

Všichni členové klubu SK Blatnice jsou srdečně zváni.

Občerstvení zajištěno.

 
 
 
 
 
 
 
 
Přípravná utkání
 
 
Blatnice "A" - Valeč
 
14.3.2020 od 18:00, hřiště Jaroměřice (umělá tráva)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Důležitý odkaz pro trenéry (mapa trenérů mužstev OFS): https://drive.google.com/open?id=1h4t0KooxEz1LgT4Sfo2iUIXdQdMPZ6Pb&usp=sharing
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Svobodní - Ženatí (posvícení 2019)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Starší přípravka (sezóna 2018/19, jarní část)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další fotky na:  http://sabes87.rajce.idnes.cz/

 

 

 

 

 

Rozpisy

MUŽI "A" - PODZIM 2019
KOLO DATUM  ČAS         UTKÁNÍ  Výsledek
2. NE 11.8. 16:30 KONĚŠÍN - BLATNICE „A“  0:1 (0:1) Hutař
3. SO 17.8. 16:30  BLATNICE „A“  - MYSLIBOŘICE 2:2 (1:0) Trnka M. (pk), Trnka J.
4. NE 25.8. 16:30 LIPNÍK - BLATNICE „A“ 2:4 (2:3) Sova 2, Trnka J., Svoboda
5. NE 1.9. 16:00 BLATNICE „A“  - STUDENEC 1:0 (0:0) Trnka M. (pk)
6. NE 8.9. 16:00 NOVÉ SYROVICE -  BLATNICE „A“ 3:2 (2:1) Šimek, Trnka M. (pk)
7. SO 14.9. 16:00 BLATNICE „A“ - TŘEBELOVICE 2:5 (1:3) Šabatka T., Trnka M. (pk)
8. SO 21.9. 15:30 CHLÍSTOV - BLATNICE „A“ 6:2 (1:0) Sova, Trnka M. (pk)
9. SO 28.9. 15:30  BLATNICE „A“ - ROKYTNICE 0:0
10. NE 6.10. 15:00 BLATNICE „A“ - VLADISLAV 2:3  (2:3) Hutař, Trnka M. (pk)
11. NE 13.10. 15:00  VÍCENICE "B"  - BLATNICE „A“  6:1 (3:0)  Šimek
12. NE 20.10. 14:30 BLATNICE „A“ - HARTVÍKOVICE 4:5 (1:3) Trnka J., Eberl, Sova, Hutař
13. NE 27.10. 14:30 HORNÍ ÚJEZD - BLATNICE „A“  2:3  (2:2) Sova, Trnka J., Eberl
1. NE 3.11. 14.00 BLATNICE „A“ - VÝČAPY  0:2 (0:0)

 

 

 

MUŽI "B" - PODZIM 2019
KOLO DATUM ČAS UTKÁNÍ  Výsledek
2. SO 24.8. 16:30 BLATNICE „B“ - DOMAMIL 10:0 (6:0) Šabatka Michal 2, Šabatka Martin 2, Trnka P. 2, Doležal B., Šabatka Marek, Vedral, Štrobl
3. SO 31.8. 16:00 STAŘEČ -  BLATNICE „B“  6:3 (3:1) Svoboda 2, Rumíšek
4. SO 7.9. 16:00 BLATNICE „B“  -HERALTICE 2:1 (2:1) Šabatka Michal (pk), Cech
5. NE 15.9. 15:00 JAKUBOV -  BLATNICE „B“ 4:3 (2:1) Lojka, Vedral, Šabatka Michal
6. NE 22.9. 15:30 PŘEDÍN -  BLATNICE „B“ 3:2 (1:2) Trnka P., Dušek
7. SO 28.9. 12:30 BLATNICE „B“  - POLICE 2:1 (2:0)  Dušek, Cech
8. SO 5.10. 15.00 PODHORÁCKO - BLATNICE „B“  6:2 (2:2)  Cech, Vedral
9. PO 28.10. 14:30  BLATNICE „B“ - ŽELETAVA 2:8 (0:2) Vedral, Šabatka Marek
10. SO 19.10. 14:30 PŘIBYSLAVICE - BLATNICE „B“  3:0 (3:0)
11. SO 26.10. 14:30  BLATNICE „B“ - LITOHOŘ 2:3 (0:2) Trnka Milan, Cech
1. SO 2.11. 14:00 ŠTĚMĚCHY -  BLATNICE „B“  2:2 (1:0) Vedral, Tomšíček

 

 

 

 

STARŠÍ ŽÁCI - PODZIM 2019
KOLO DATUM ČAS           UTKÁNÍ Výsledek
2. SO 24.8. 10:00 MOR. BUDĚJOVICE - BLATNICE  8:0 (3:0)
3. NE 1.9. 13:30  BLATNICE -PODHORÁCKO 0:9 (0:3)
4. SO 7.9. 10:00 ROKYTNICE - BLATNICE  11:0 (5:0)
5. NE 15.9. 13:30  BLATNICE - TŘEBELOVICE 1:13 (1:4)
6. NE 22.9. 12:00 NOVÉ SYROVICE - BLATNICE 8:0 (4:0)
7. SO 28.9. 10:00  BLATNICE -JEMNICKO 1:20 (1:8) Veselý
8. NE 6.10. 12:30 PŘEDÍN - BLATNICE 10:0 (2:0)
9. NE 13.10. 12:30 BLATNICE - MOR. BUDĚJOVICE 1:5 (0:4) Veselý
10. SO 19.10. 10:00 PODHORÁCKO - BLATNICE  11:1 (3:1) Bláha
11. SO 26.10. 12:00 BLATNICE - ROKYTNICE 0:5 (0:3)
1. PO 28.10. 10:00 BLATNICE - PŘEDÍN 0:5 (0:3)

 

 

 

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA - PODZIM 2019
KOLO DATUM ČAS           UTKÁNÍ Výsledek
2. NE 8.9. 10:30 DOMAMIL - BLATNICE 

1:8

2:13

3. NE 15.9. 10:00 BLATNICE - NOVÉ SYROVICE

8:2

6:2

4. PÁ 25.10. 16:00 M. BUDĚJOVICE - BLATNICE 

2:3

5:2

5. PÁ 27.9. 17:00 BLATNICE - JEMNICKO

8:1

6:3

6. NE 6.10. 10:00 BLATNICE - LIPNÍK

5:4

5:4

7. SO 12.10. 13:00 TŘEBELOVICE - BLATNICE 

3:9

3:13

1. NE 20.10. 10:00 BLATNICE - VÝČAPY

5:2

3:3

       

 

 

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - PODZIM 2019
KOLO DATUM ČAS UTKÁNÍ Výsledek
2. SO 7.9. 10:00 VOLNÝ LOS - BLATNICE   
3. PÁ 13.9. 17:00 BLATNICE - NOVÉ SYROVICE

1:3

3:5

4. PÁ 20.9. 17:00 STARÁ ŘÍŠE - BLATNICE 

4:0

7:0

1. ST 25.9. 16:30 BLATNICE - PODHORÁCKO

0:2

0:2

5. ČT 26.9. 16:30 BLATNICE - JEMNICKO

2:9

3:4

6. PÁ 4.10. 17:00 BLATNICE - PŘEDÍN

1:3

3:2

7. SO 12.10. 12:00 ŽELETAVA - BLATNICE 

4:2

4:1

8. PÁ 18.10. 17:00 BLATNICE - VÝČAPY

1:1

0:2

9. NE 27.10. 10:00 M. BUDĚJOVICE - BLATNICE 

6:1

3:0

 

 

 

 

 

Aktuální tabulky

Tabulka po 13. kole - sezóna 2019/20 - "A" mužstvo

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Třebelovice 13 10 1 2 48:28 31
2 Výčapy 13 10 1 2 33:11 31
3 Vladislav 13 9 1 3 34:22 28
4 Rokytnice 13 8 1 4 41:24 25
5 Chlístov 13 7 0 6 45:32 21
6 Náměšť - Vícenice "B" 13 6 2 5 39:34 20
7 Nové Syrovice 13 6 1 6 24:32 19
8 Myslibořice 13 5 3 5 24:37 18
9 Lipník 13 5 2 6 39:34 17
10 Hartvíkovice 13 4 2 7 31:29 14
11 Blatnice 13 4 2 7 24:36 14
12 Horní Újezd 13 4 2 7 27:33 14
13 Studenec 13 2 2 9 26:48 8
14 Koněšín 13 1 0 12 12:47 3

 

Tabulka po 11. kole - sezóna 2019/20 - "B" mužstvo

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Předín 11 10 1 0 58:11 31
2 Stařeč "B" 11 9 1 1 54:19 28
3 Želetava "B" 11 6 2 3 50:24 20
4 Litohoř 11 6 1 4 34:28 19
5 Podhorácko 11 5 3 3 38:24 18
6 Přibyslavice "B" 11 5 0 6 34:24 15
7 Jakubov 11 4 2 5 35:38 14
8 Heraltice 11 4 1 6 20:42 13
9 Blatnice "B" 11 3 1 7 30:37 10
10 Štěměchy 11 2 2 7 19:60 8
11 Police 11 2 1 8 17:37 7
12 Domamil 11 2 1 8 13:58 7

Tabulka po 11. kole sezóna 2019/2020 - starší žáci

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Rokytnice/Želetava 11 11 0 0 87:14 33
2 Jemnicko 11 7 1 3 64:36 22
3 Moravské Budějovice 11 6 1 4 36:27 19
4 Předín/Opatov 11 5 3 3 30:21 18
5 Třebelovice 11 5 2 4 42:35 17
6 Podhorácko/Domamil 11 2 4 5 30:20 10
7 Nové Syrovice 11 2 1 8 18:53 7
8 Blatnice 11 0 0 11 4:105 0

Tabulka po 14. kole sezóna 2019/2020 - starší přípravka

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Blatnice 14 12 1 1 94:37 37
2 Moravské Budějovice 14 9 3 2 93:39 30
3 Jemnicko 14 8 1 5 93:83 25
4 Lipník 14 7 3 4 81:54 24
5 Výčapy 14 7 1 6 65:64 22
6 Třebelovice 14 5 0 9 56:92 15
7 Podhorácko/Domamil 14 3 1 10 47:100 10
8 Nové Syrovice 14 0 0 14 26:86 0

 

 

 

Tabulka po 16. kole sezóna 2019/2020 - mladší přípravka

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Jemnicko 16 12 1 3 72:43 37
2 Podhorácko/Domamil 16 11 2 3 44:26 35
3 Moravské Budějovice 16 11 1 4 74:47 34
4 Výčapy 16 10 2 4 58:27 32
5 Nové Syrovice 16 9 0 7 46:43 27
6 Stará Říše 16 7 1 8 42:42 22
7 Želetava/Rokytnice 16 3 2 11 33:62 11
8 Předín/Opatov 16 2 2 12 39:75 8
9 Blatnice 16 1 1 14 18:61 4

 

Tréninky

 

 

 

 

Poslední utkání

 

 

Mistrovské utkání sezóna 2017/18

 

TOPlist