Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 25.11.2018 15:43:31 

SK Blatnice

Hodnocení zápasů "A" týmu

 

Mistrovské utkání sezóna 2018/19

Chlístov - SK Blatnice „A“

1 : 2  ( 1 : 0 )

Branky: Trnka Jiří (pk), Rumíšek Filip

   V utkání bylo k vidění spoustu šancí na obou stranách. Do vedení šli jako první domácí, kdy dost kontroverzní penaltou otevřeli skóre utkání. I když jsme měli v první poločase snad deset brankových šancí, vyrovnat se nám do přestávky nepodařilo. V 51´jsme už ale vyrovnali, kdy po jasném faulu ve velkém vápně proměnil pokutový kop Jirka Trnka. Domácí mohli znovu jít do vedení, kdy opět zahrávali pokutový kop, jenže nejlepší střelec domácích napálil míč do břevna a tak jsme o zaslouženém vítězství rozhodli až v 72´minutě, kdy si na přesný centr za obranu naběhl Filip Rumíšek a svojí první brankou za áčko hlavou rozvlnil síť.

 

 

V příštím kole doma přivítáme Horní Újezd.

 

Sestava: Holík Jiří – Doležal Milan, Hutař Martin, Svoboda Marek, Trnka Michal (88´Dušek Radek), Karásek Miroslav, Trnka Jiří, Lojka Daniel, Šabatka Marek, Cech Tomáš (58´ Rumíšek Filip), Sova Milan (91´ Martínek Vladimír)

 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „A“ – Horní Újezd

4 : 0  ( 2 : 0 )

Branky: Sova Milan 3, Trnka Jiří

   V utkání jsme byli hned od začátku lepší, jenže hodně brzy jsme mohli také prohrávat, kdy jsme podcenili nákop hostů ale naštěstí zakončení útočníka hostujících, který byl sám před brankářem letělo vysoko nad bránu. Ve 20´minutě jsme už ale šli do vedení, kdy po krásné kombinaci na jeden dotek stál na konci této akce Milan Sova, Tentýž hráč se do poločasu trefil ještě jednou a znovu po skoro stejné akci na jeden dotek jako přes kopírák.

Druhý poločas začal pro nás velmi dobře, kdy ve 48´minutě zkompletoval hattrick střelou k tyči Milan Sova. Definitivní odpor hostů jsme zlomili v 56´minutě. Po závaru v malém vápně se prosadil Jirka Trnka a zbytek zápasu jsme mohli dohrát v klidu.  

 

 

V příštím kole jedeme do Třebelovic.

 

Sestava: Holík Jiří (77´Martínek Vladimír) – Doležal Milan (55´Rumíšek Filip), Hutař Martin, Svoboda Marek, Trnka Michal (81´Dušek Radek), Karásek Miroslav, Trnka Jiří, Lojka Daniel, Šabatka Marek, Cech Tomáš, Sova Milan

 

 

 

 

 

 

 

 

Třebelovice - SK Blatnice „A“

5 : 4  ( 3 : 1 )

Branky: Sova Milan 3, Trnka Michal

   Vstup do utkání nám vůbec nevyšel. I přes aktivní pojetí hry a tlak v úvodu utkání, kdy jsme si vypracovali tři tutovky, které jsme ale neproměnili, nás domácí potrestali po naší nedůslednosti hned třikrát v rozmezí 15´minut. Snížit se nám podařilo ve 29´minutě, kdy utekl domácí obraně Milan Sova. O 5´minut později jsme mohli snížit znovu na rozdíl jedné branky. Milan Sova opět přesně zakončil, ale poprvé v zápase nás pro vymyšlený ofsajd poškodil domácí pomezní Sedlák, který do průběhu zápasu vstoupí ještě jednou. První poločas i přes naši herní převahu skončil 3:1.

   Druhý poločas pro nás začal skvěle. Ve 49´minutě jsme konečně snížili na rozdíl jedné branky, kdy se z rohového kopu trefil Michal Trnka. Jenže domácí své vedení opět navýšili v 55´minutě a museli jsme opět dotahovat, což se nám znovu povedlo o 3´minuty později, trefil se opět Milan Sova. Tentýž hráč se parádně trefil i v 77´minutě a díky jeho hattricku jsme srovnali na 4:4. Chtěli jsme si odvézt všechny tři body, ale vše nasvědčovalo k tomu, že se budou po strhujícím druhém poločase body dělit. Bohužel v 89´minutě do zápasu opět vstoupil domácí pomezní Sedlák a neodmával jasný ofsajd domácího hráče, který vstřelil rozhodující branku.   

 

 

V příštím kole doma přivítáme Výčapy.

 

Sestava: Holík Jiří – Doležal Milan, Hutař Martin, Svoboda Marek, Trnka Michal Rumíšek Filip (46´Šimek Jakub), Trnka Jiří, Lojka Daniel, Šabatka Marek, Cech Tomáš, Sova Milan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „A“ – Výčapy

3 : 2  ( 0 : 1 )

Branky: Sova Milan, Hutař Martin, Doležal Milan

   Před slušnou diváckou kulisou se hrál atraktivní fotbal, ale přes několik šancí na obou stranách se na branku čekalo až do 41´minuty, kdy se bohužel pro nás trefili jako první hosté ze standartní situace. Poločas skončil těsným vedením hostů 0:1.

   Druhý poločas nezačal pro nás moc dobře. Rozhodčí dost nepochopitelně vymyslel pokutový kop za údajný faul, který viděl asi jen on a Výčapy navýšily i se štěstím na 0:2. Utkání jsme nezabalili a k velkému obratu zavelel Milan Sova, kdy se přesně po samostatném úniku trefil k tyči. V 60´minutě se nám podařilo srovnat krok zásluhou Martina Hutaře, který pohotovou střelou mezi nohy brankáře hostů vyrovnal na 2:2. O 6´minut později po zásluze přišla vedoucí branka. Dokonalý obrat důrazem v hlavičkovém souboji završil Milan Doležal. Hosté nás v závěru utkání zatlačili, ale vyrovnat se jim už nepodařilo. V nastavení neunesli hráči Výčap hořkou porážku a za nesportovní chování vůči rozhodčímu vyfasovali červenou kartu na cestu.

 

 

 

V příštím kole jedeme do Vladislavi.

 

Sestava: Holík Jiří – Doležal Milan, Hutař Martin (82´Kotačka Aleš), Svoboda Marek, Trnka Michal, Karásek Miroslav, Trnka Jiří, Lojka Daniel, Šabatka Marek (77´Foltýn Michal), Šimek Jakub (69´Pelikán Ivo), Sova Milan

 

 

 

 

 

 

Vladislav - SK Blatnice „A“

1 : 0  ( 0 : 0 )

   První poločas byl vyrovnaný z obou stran se spoustou šancí. Do kabin se šlo do přestávky bez vstřelených branek.

   Druhý poločas už branku přinesl, kdy se jako první trefili v 66´minutě ze standartní situace bohužel domácí. Času na vyrovnání jsme měli dost a šance přišla v 78´minutě, kdy jsme za ruku domácího obránce ve velkém vápně dostali možnost zahrávat pokutový kop, jenže střelu Jirky Trnky vychytal domácí brankář. Bohužel závěr utkání byl velmi vyhrocený špatným výkonem hlavního rozhodčího a rozkouskovaná hra vyhovovala domácím. Vyrovnat se nám už nepodařilo a museli jsme zkousnout hořkost porážky.

 

 

V příštím kole doma přivítáme Náměsť/Vícenice.

 

Sestava: Holík Jiří – Doležal Milan, Hutař Martin, Svoboda Marek, Trnka Michal, Karásek Miroslav, Trnka Jiří, Lojka Daniel (90´Dušek Radek), Šimek Jakub (67´Rumíšek Filip), Sova Milan, Kotačka Aleš (85´Chrásta Josef)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „A“ – Náměšť/Vícenice

1 : 1  ( 1 : 0 )

Branky: Sova Milan

   Začátek zápasu nebyl z naší strany moc dobrý, i když jsme se po brance Milana Sovy z 18´minuty ujali vedení. V průběhu první půle jsme mohli vedení navýšit po pěkné akci, jenže Milan Sova otřel střelu pouze o horní tyč branky hostů. První poločas tedy skončil těsným vedením 1:0.

    V druhém poločase jsme byli aktivnější, jenže ve třech tutovkách selhal opět Milan Sova a následně i z jedné vyložené šance Jirka Trnka. Když už vypadalo, že utkání dohrajeme za stav 1:0, přišel trest za neproměněné šance. V 90´minutě zahrávali standartní situaci na polovině hřiště a po závaru se dokázali prosadit a my opět přišli o vítězství v úplném závěru.

 

 

 

V příštím kole jedeme do Hartvíkovic.

 

Sestava: Holík Jiří – Kotačka Aleš, Hutař Martin, Svoboda Marek, Trnka Michal, Karásek Miroslav, Trnka Jiří (89´Diušek Radek), Lojka Daniel, Šabatka Marek (61´Pokorný David), Rumíšek Filip (46´Šimek Jakub), Sova Milan

 

 

 

 

 

Hartvíkovice - SK Blatnice „A“

2 : 2  ( 1 : 1 )

Branky: Trnka Michal 2

   První poločas byl vyrovnaný. Vedení jsme se ujali první, kdy už v 8´minutě tečovanou střelou domácího obránce nedal Michal Trnka brankáři šanci. O pár minut později mohl vedení Milan Sova navýšit, ale jen těsně minul branku. Bohužel ve 31´minutě jsme dostali lacinou branku. Tentokrát střelu po zemi podcenil Jirka Holík a míč mu proklouzl mezi nohama. V závěru první půle jsme mohli jít znovu do vedení, kdy z rohového kopu těsně minul hlavou míč Milan Doležal.

   V druhém poločase jsme byli lepší a zaslouženě jsme šli znovu do vedení. Byl to opět Michal Trnka, který krásnou střelou z hranice velkého vápna do šibenice vstřelil druhou branku v utkání. Jenže v 76´minutě zbytečně Aleš Kotačka podrazil domácího útočníka ve velkém vápně a domácí s penalty opět srovnali. Vítězství si mohli připsat jak domácí, tak i my ale branka už v závěru nepadla.

  

 

 

V příštím kole doma na posvícení přivítáme Lipník.

 

Sestava: Holík Jiří – Doležal Milan, Hutař Martin, Svoboda Marek, Karásek Miroslav, Trnka Michal Kotačka Aleš (81´Rumíšek Filip), Trnka Jiří, Lojka Daniel, Šabatka Marek (73´Šimek Jakub), Sova Milan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „A“ – Lipník

2 : 0  ( 1 : 0 )

Branky: Sova Milan, Hutař Martin

   V úvodu první půle byly k vidění tutové šance na obou stranách. Nejprve šel sám Milan Sova, kterého vychytal brankář a vzápětí hostujícího útočníka pohotovým zákrokem vychytal Jirka Holík. Vedoucí branka přišla až ve 42´minutě, kdy po krásné kombinaci na jeden dotek stál na konci Milan Sova 1:0. Ve 45´minutě jsme mohli vedení navýšit, bohužel hlavička Jirky Trnky z rohového kopu šla jen těsně nad horní tyčku.

    Druhý poločas začal pro nás výborně, aktivní hrou jsme v 52´minutě vstřelili druhou branku. Po závaru ve velkém vápně se nejlépe zorientoval Martin Hutař a pohotově propálil brankáře Lipníka. Hosté byli v utkání hodně nervózní a hra byla v druhém poločase hodně nakouskovaná, což nám vyhovovalo. Naše obrana s brankářem pracovala bezchybně a hosté se zmohli pouze na daleké střely za hranicí velkého vápna. Definitivní rozhodnutí mohlo přijít v 75´minutě, kdy utekl obraně Michal Trnka a vybídl ke skórování Milana Sovy, ten těsně minul branku. Vedení 2:0 jsme si už v klidu pohlídali a zaslouženě jsme si na domácí posvícení připsali důležité 3 body.

 

 

 

V příštím kole jedeme do Rudíkova.

 

Sestava: Holík Jiří – Doležal Milan, Hutař Martin, Kotačka Aleš, Svoboda Marek, Trnka Michal (87´Dušek Radek), Karásek Miroslav (76´Rumíšek Filip), Trnka Jiří, Lojka Daniel, Šabatka Marek (86´Cech Tomáš), Sova Milan

 

 

 

 

 

 

 

 

Rudíkov - SK Blatnice „A“

8 : 2  ( 3 : 2 )

Branky: Hutař Martin, Sova Milan

   První poločas jsme začali dobře a v 16´minutě si na přesný centr naběhl Martin Hutař a otevřel skóre utkání. Bohužel domácí o 6´minut později vyrovnali a ve 37´minutě šli do vedení, kdy jsme špatně přebrali hráče. Za 3´minuty jsme ale opět vyrovnali, Tentokrát se z přímého kopu trefil Milan Sova. Jenže vyrovnaný stav dlouho nevydržel a domácí těsně před koncem poločasu šli znovu do vedení.

   Druhý poločas byl z naší strany snad nejhorší od začátku nové sezóny. Domácí do čeho kopli, tak skončilo v bráně a do konce utkání přidali dalších pět branek a skóre utkání se zastavilo na hrozivých 8:2.

  

 

 

V příštím kole doma přivítáme Jemnicko „B“.

 

Sestava: Holík Jiří (70´Martínek Vladimír) – Karásek Miroslav, Svoboda Marek, Kotačka Aleš (78´Dušek Radek), Foltýn Michal (61´Rumíšek Filip), Hutař Martin, Trnka Jiří, Šabatka Marek (68´Cech Tomáš), Lojka Daniel, Sova Milan, Trnka Michal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „A“ – Jemnicko „B“

2 : 2  ( 0 : 1 )

Branky: Sova Milan, Cech Tomáš

   Do utkání jsme vstoupili aktivně, jenže přišel faul ve velkém vápně a hosté s pokutového kopu šli od 8´minuty do vedení. Začali jsme stupňovat tlak, ale vázla nám finální přihrávka. Šancí na vyrovnání bylo v první půli celkem dost, ale ani jedna neskončila v síti.

   Druhý poločas pro nás začal parádně. Během 3´minut jsme skóre utkání otočili, kdy se k tyči nejprve trefil Milan Sova a za 3´minuty si na dlouhý aut Michala Trnky naběhl nehlídaný Tomáš Cech a poslal míč do šibenice. Jenže v 54´minutě bylo opět vyrovnáno. Bohužel i přes závěrečný tlak jsme nedokázali urvat 3 body a opět jsme na domácím hřišti ztratili.

 

 

 

V příštím kole hrajeme opět doma s Rokytnicí.

 

Sestava: Holík Jiří – Foltýn Michal, Kotačka Aleš (75´Rumíšek Filip), Svoboda Marek, Karásek Miroslav (37´Cech Tomáš), Hutař Martin, Šabatka Marek, Trnka Jiří, Lojka Daniel, Sova Milan, Trnka Michal

 

 

 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „A“ – Rokytnice

2 : 3  ( 1 : 1 )

Branky: Trnka Michal, Trnka Jiří

   Vedení jsme se ujali ve 22´minutě, kdy na konci akce na jeden dotek stál Michal Trnka. Jenže těsně v závěru první půle ve 42´minutě vyrovnali hosté a do kabin se šlo za stavu 1:1.

   Druhý poločas začal lépe pro nás, kdy se v 53´minutě hlavou trefil z rohu Jirka Trnka a šli jsme do vedení. V 63´minutě bylo opět vyrovnáno, tentokrát jsme si nedokázali pohlídat střelu z hranice velkého vápna. Bohužel vedoucí branku i po několika šancích naše mužstvo nevstřelili a tak přišel trest v samém závěru z přímého kopu a my opět na domácím hřišti ztratili všechny body.

 

 

 

 

V příštím kole hrajeme na hřišti FŠ Třebíč.

 

Sestava: Holík Jiří – Svoboda Marek, Doležal Milan, Kotačka Aleš, Hutař Martin, Lojka Daniel, Trnka Michal, Trnka Jiří, Cech Tomáš (88´Dušek Radek), Šabatka Marek, Sova Milan (66´Rumíšek Filip)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FŠ Třebíč - SK Blatnice „A“

5 : 0  ( 3 : 0 )

 

   Silný soupeř nás čekal na hřišti v Třebíči na Borovině, kde jsme změřili síly s Fotbalovou školou Třebíč. Od 6´minuty jsme prohrávali 1:0 a museli jsme dotahovat, jenže soupeř nás k ničemu vážnějšímu nepouštěl. Velkou šanci měl Michal Trnka, kdy trefil ležícího brankáře. Domácí se opět trefili v 19´a následně v 26´minutě. Herně nás soupeř přehrával, i když jsme dokázali domácí v závěru první půle zatlačit na vlastní polovinu, ale kontaktní branku jsme v prvním poločase nedali.

   Druhý poločas začal o něco lépe z naší strany, kdy trefil tyč Jirka Trnka jenže domácí se opět dvakrát prosadili a uštědřili nám vysokou porážku 5:0. V příštím kole nás na domácím hřišti čeká důležitý zápas s posledním týmem tabulky, kde musíme bezpodmínečně naplno bodovat.

 

 

 

 

 

V příštím posledním podzimním kole doma přivítáme Pyšel.

 

Sestava: Martínek Vladimír – Doležal Milan, Kotačka Aleš (56´Pokorný David), Foltýn Michal (56´Rumíšek Filip), Hutař Martin (81´Šimek Jakub), Svoboda Marek, Šabatka Marek (46´Cech Tomáš), Lojka Daniel, Trnka Michal, Trnka Jiří, Sova Milan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „A“ – Pyšel

2 : 2  ( 2 : 0 )

Branky: Sova Milan, Šabatka Marek

   Poslední podzimní utkání s beznadějně poslední Pyšelí, nasvědčovalo, že půjde o jednoznačný zápas, což se také po prvním poločase ukazovalo. Hned v úvodu utkání jsme mohli jít brzy do vedení ale takřka z brankové čáry přestřelil odkrytou bránu Milan Doležal. Ve 20´minutě otevřel skóre utkání Milan Sova a o 12´minut později po odraženém míči trefil z 30´metrů Marek Šabatka. První poločas skončil jednoznačně 2:0 a vše nasvědčovalo, že toto utkání už neztratíme.

   Jenže druhý poločas byl z naší strany úplně opačný. Ztratili jsme přesnost a začali jsme kupit chyby, za které nás v 60´minutě hosté z hranice velkého vápna potrestali. Špatný druhý poločas se naplnil o 11´minut později, kdy se hostům z pokutového kopu podařilo vyrovnat. Nakonec jsme mohli i prohrát. I tak jsme doslova našim špatným druhým poločasem soupeři darovali bod.

Podzimní část sezóny 2018/19 nemůžeme hodnotit vůbec pozitivně. Se ziskem 16 bodů držíme né příliš lichotivé 9. Místo.

 

V prvním jarním kole doma přivítáme Chlístov.

 

Sestava: Holík Jiří – Doležal Milan, Hutař Martin, Svoboda Marek, Kotačka Aleš, Šabatka Marek (82´Cech Tomáš), Trnka Michal, Trnka Jiří, Lojka Daniel, Pokorný David (75´Rumíšek Filip), Sova Milan

 

Nejlepší střelci:

  1. Sova Milan            12
  2. Trnka Michal         4
  3. Trnka Jiří             3 


TOPlist