Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 14.03.2018 21:54:37 

SK Blatnice

Hodnocení zápasů "A" týmu

 

Mistrovské utkání sezóna 2017/18

Opatov - SK Blatnice „A

2 : 3  ( 1 : 1 )

Branky: Sova Milan 3

   Do utkání jsme vstoupili aktivně ale ve 20´minutě nás po nedorozumění potrestali domácí. Měli jsme na kopačkách spoustu tutovek a na vyrovnání jsme museli čekat do 38´minuty, kdy se trefil poprvé v utkání Milan Sova. Poločas skončil remízou 1:1.

   V druhém poločase jsme měli silnou desetiminutovku a během dvou minut jsme utkání dvěma brankami převrátili na svoji stranu. Obě branky vstřelil Milan Sova a zkompletoval hattrick. Za stavu 1:3 náš výkon trošku polevil, za což nás domácí kontaktní branku 79´minutě potrestal. Další zaváhaní jsme už ale v utkání nedovolili a zaslouženě si připsali první 3 body v nové sezóně 2017/18.

 

 

V příštím kole doma přivítáme Přibyslavice.

 

Sestava: Holík Jiří – Tomšíček Libor, Šplíchal Lukáš, Karásek Miroslav, Karásek Zbyněk, Trnka Michal, Lojka Daniel, Šabatka Marek, Cech Tomáš (54´Šimek Jakub), Sova Milan (67´Pokorný David), Trnka Jiří

 

 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „A - Přibyslavice

1 : 1  ( 0 : 1 )

Branky: Trnka Jiří

   Utkání bylo od prvních minut vyrovnané, hrálo se hodně na brejky a jeden z nich využili hosté a šli jako první do vedení. Na kopačkách jsme měli opět mnoho šancí ale bez brankového efektu. Ve 38´minutě  šli hosté do deseti, kdy hostující brankář v jasné brankové příležitosti fauloval Milana Sovy a musel se poroučet předčasně do sprch. Z následného přímého kopu jsme mohli vyrovnat, ale střela Lukáše Šplíchala skončila jen na břevně.

   Druhý poločas jsme šli za vyrovnáním a po krásné akci se nám to podařilo zásluhou Jirky Trnky. Opět stejně jako v první půli nás zlobila koncovka a spoustu tutovek jsme spálili. Hostům se podařilo ubránit bodový výsledek a my jsme se bohužel museli spokojit pouze s bodem za remízu 1:1.

 

 

 

V příštím kole zajíždíme do Pyšele.

 

Sestava: Holík Jiří – Tomšíček Libor, Šplíchal Lukáš, Karásek Miroslav, Svoboda Marek, Trnka Michal, Lojka Daniel, Šabatka Marek, Cech Tomáš (60´Šimek Jakub), Sova Milan, Trnka Jiří

 

 

 

 

 

 

 

Pyšel - SK Blatnice „A

4 : 0  ( 1 : 0 )

 

   V první půli jsme byli aktivní, jenže opět nás trápila koncovka, kdy se nedokázal prosadit Jirka Trnka ani Milan Sova. Bohužel ve 41´minutě takřka z ničeho udeřili domácí a vstřelili první branku utkání. I přes herní převahu v první půli jsme prohrávali 1:0.

   Druhý poločas hráli domácí na brejky a hodně důrazně. Opět vázla naše koncovka a domácí nás opět potrestali v 58´minutě. V 70´minutě jsme mohli vstřelit kontaktní gól, ale Lukáš Šplíchal těsně z hranice vápna přestřelil. Závěr utkání nám vůbec nevyšel a domácí v rozmezí čtyř minut zvýšili na konečných 4:0. Nečekanou vysokou porážku budeme muset napravit v příštím domácím utkání, kdy nás nečeká lehký soupeř.

 

 

V příštím kole doma přivítáme Jemnicko „B“.

 

 

Sestava: Holík Jiří – Karásek Miroslav (46´Šabatka Tomáš), Karásek Zbyněk, Svoboda Marek, Foltýn Michal, (67´Šplíchal Lukáš), Trnka Michal, Lojka Daniel, Cech Tomáš, Šimek Jakub (79´Černý Michal), Sova Milan, Trnka Jiří

 

 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „A – Jemnicko „B“

4 : 1  ( 2 : 0 )

Branky: Trnka Jiří 2, Trnka Michal (pk), Lojka Daniel

   Hned od úvodu jsme si vypracovali několik slibných šancí. Ve 29´minutě jsme dostali výhodu zahrávání pokutového kopu po faulu na Jirky Trnky, kterou Michal Trnka přesně proměnil.  O 10´minut později vznikl závar po zahraném rohovém kopu, kdy se nejlépe zorientoval Dan Lojka a poslal nás do dvoubrankového vedení.

Vstup do druhého poločasu jsme trochu zaspali, za což nás soupeř v 51´minutě potrestal a vstřelil kontaktní branku. V 66´minutě se prosadil tentokrát Jirka Trnka a opět jsme šli do dvoubrankového náskoku. Konečný brankový účet stanovil opět Jirka Trnka v 88´minutě, kdy se přesně trefil levačkou k tyči. Nečekanou prohru z minulého utkání se nám v tomto zápase podařilo skvěle odčinit.

 

V příštím kole zajíždíme do Výčap.

 

Sestava: Holík Jiří – Karásek Miroslav, Karásek Zbyněk, Svoboda Marek, Kotačka Aleš, Trnka Michal, Lojka Daniel, Foltýn Michal, Šimek Jakub, Trnka Jiří, Pokorný David (78´Šabatka Michal)

 

 

 

 

 

 

 

 

Výčapy - SK Blatnice „A

1 : 1  ( 1 : 1 )

Branky: Karásek Zbyněk

   Utkání jsme začali výborně a již ve 2´minutě jsme se po závaru na hranici velkého vápna domácích prosadili. Přesně do šibenice se trefil Zbyněk Karásek. Bohužel jsme i přes velký tlak nedokázali do poločasu vstřelit uklidňující druhou branku, za což nás domácí z ničeho nic ve 43´minutě potrestali a vyrovnali.

   Druhý poločas byl velmi nakouskovaný, kdy rozhodčí nezvládal důležitost utkání a některé zákroky hodnotil různě na obou stranách, což průběh hry a kvalitu utkání poznamenalo. V tomto utkání jsme určitě měli na více než jen bod za remízu 1:1.

 

 

V příštím kole doma přivítáme Chlístov.

 

Sestava: Holík Jiří – Tomšíček Libor, Šplíchal Lukáš (53´Kotačka Aleš), Foltýn Michal, Karásek Miroslav, Karásek Zbyněk, Trnka Michal, Lojka Daniel, Šimek Jakub (46´Sova Milan), Svoboda Marek, Trnka Jiří (87´Doležal Milan)

 

 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „A – Chlístov

3 : 0  ( 2 : 0 )

Branky: Sova 3

   Hosté k utkání přijeli v deseti hráčích do pole a čekalo se, že budou hrát zezadu na brejky. Hned od úvodu jsme tedy hosty zatlačili ale na branku jsme čekali do 37´minuty, kdy se skle utkání otevřel Milan Sova. Před koncem prvního poločasu ve 42´minutě se opět prosadil Milan Sova a do druhého poločasu jsme šli se slibným náskokem 2:0.

   Hosté se snažili využívat brejků ale všechny jejich snahy končili na hranici našeho velkého vápna. Od 70´minuty už byli hosté v jedenácti hráčích, kdy jim dorazil hráč. Hra se od této chvíle vyrovnala. Chlístov už ale nedokázal utkání zdramatizovat a v závěru opět inkasoval, kdy se po třetí v zápase trefil opět Milan Sova a potvrdil naši zaslouženou výhru 3:0.

 

V příštím kole zajíždíme do Vícenic.

 

Sestava: Holík Jiří – Karásek Miroslav, Karásek Zbyněk, Svoboda Marek, Kotačka Aleš, Trnka Michal, Lojka Daniel, Šplíchal Lukáš, Šimek Jakub (86´Cech Tomáš), Trnka Jiří, Sova Milan

 

 

 

 

 

 

 

 

Náměšť/Vícenice „B“ - SK Blatnice „A

1 : 7  ( 0 : 3 )

Branky: Trnka Jiří 2, Lojka Daniel 2, Sova Milan, Trnka Michal, Karásek Zbyněk

   V 15´minutě jsme šli do vedení jako první, kdy se trefil Milan Sova. Ve 28´minutě po parádní akci jsme vstřelili zásluhou Jiřího Trnky druhou branku. Do poločasu jsme se trefili ještě jednou, tentokrát krásnou střelou z třiceti metrů rozvlnil síť Dan Lojka. První poločas jsme zaslouženě vyhráli 0:3.

   Vstup do druhého poločasu nám příliš nevyšel. Domácím se podařila vstřelit kontaktní branka na 1:3. Pak už jsme ale začali zase úřadovat my a druhou brankou v utkání vnesl klid no našich řad opět Jirka Trnka. V 69´minutě dorazil do prázdné branky Zbyněk Karásek. Do konce utkání jsme náš náskok ještě dvakrát navýšili, kdy se postupně trefil Michal Trnka a hlavou z rohu druhou brankou v utkání Dan Lojka. Výsledek 1:7 jsme si už v klidu pohlídali. Nutno přiznat, že domácí měli za stavu 1:4 dvě stoprocentní šance, které ale nepromenili.

 

 

V příštím kole jedeme opět ven na hřiště Lipníku.

 

Sestava: Holík Jiří – Tomšíček Libor, Kotačka Aleš (71´Šabatka Tomáš), Foltýn Michal (80´Šabatka Marek), Karásek Miroslav, Karásek Zbyněk, Trnka Michal, Lojka Daniel, Sova Milan (84´Dušek Radek), Svoboda Marek, Trnka Jiří

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lipník - SK Blatnice „A

8 : 2  ( 5 : 1 )

Branky: Sova Milan 2

   Snad nejhorší utkání v podzimní části sezóny jsme sehráli v Lipníku, kde se nám vždy dařilo. Začátek utkání nám absolutně nevyšel a lacinými chybami jsme domácím darovali tři branky. Na první branku jsme dokázali bleskově odpovědět, kdy se důrazem prosadil Milan Sova. Jenže domácí přidali do poločasu další dvě branky a schylovalo se k debaklu.

   Druhý poločas jsme opět nezačali ideálně a domácí opět z našich chyb těžili. Za stavu 7:1 se nám podařilo snížit po krásné akci, která byla asi jediným pozitivem na již zpackaném utkání, trefil se podruhé v zápase opět Milan Sova. Domácí ale o 5´minut později opět skórovali a uzavřeli na konečných a pro nás potupných 8:2. V závěru jsme po červené kartě přišli ještě o Mirka Karáska. V příštím kole na posvícení máme doma co napravovat.

 

 

V příštím kole doma přivítáme Horní Újezd.

 

Sestava: Holík Jiří – Tomšíček Libor, Karásek Miroslav, Karásek Zbyněk, Trnka Michal, Lojka Daniel, Foltýn Michal, Svoboda Marek, Šabatka Tomáš (42´Šabatka Marek), Šimek Jakub (84´Dušek Radek), Sova Milan

 

 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „A“ – Horní Újezd

2 : 1  ( 2 : 1 )

Branky: Sova Milan, Trnka Jiří

   Po nevydařeném utkání a vysoké prohře v Lipníku, jsme si chtěli na domácí posvícení napravit reputaci a začali jsme dobře. V 9´minutě se lobem přes brankáře trefil Milan Sova a poslal nás do vedení. Ve 20´minutě si naběhl na centr opět Milan Sova a hlavou trefil břevno, následnou dorážku poslal do sítě Jirka Trnka a bylo to 2:0. Jenže hosté proměnili ve 36´minutě pokutový kop za faul a druhý poločas měl slibovat napínavý fotbal.

   Druhý poločas se hrál více-méně ve středu pole a nenabídl mnoho šancí, a tak jsme si pohlídali vedení 2:1 a všechny body zůstaly na našem hřišti.

 

 

V příštím kole zajíždíme do Hrotovic.

 

Sestava: Chocholouš Miroslav - Šplíchal Lukáš (71´Kotačka Aleš), Tomšíček Libor, Svoboda Marek, Karásek Zbyněk, Cech Tomáš (78´ Šabatka Marek - 83´ Dušek Radek), Šimek Jakub (90´ Doležal Milan), Lojka Daniel, Trnka Michal, Sova Milan, Trnka Jiří

 

 

 

 

 

 

 

 

Hrotovice - SK Blatnice „A

0 : 2  ( 0 : 0 )

Branky: Sova Milan, Trnka Jiří

   První poločas i přes naší převahu a spoustu šancí skončil bez branek. Zápletka přišla v 56´minutě. Kuba Šimek šel předčasně do sprch za druhý zbytečný faul a poslal nás do deseti. I v deseti jsme byli lepší a domácí přehrávali. Na první branku se muselo čekat až do 61´minuty, kdy se konečně trefil Milan Sova. Klid do našich řad vnesla branka z rohového kopu Jiřího Trnky ze 79´minuty. V závěru jsme si už nenechali dát branku a zaslouženě jsme si odvezli všechny 3 body.

 

 

V příštím kole doma přivítáme Studenec.

 

Sestava: Holík Jiří – Tomšíček Libor, Trnka Michal, Kotačka Aleš, Lojka Daniel (83´Dušek Radek), Svoboda Marek, Cech Tomáš (75´Černý Michal), Šplíchal Lukáš, Šimek Jakub, Trnka Jiří, Sova Milan (89´Chocholouš Miroslav)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „A“ – Studenec

8 : 0  ( 4 : 0 )

Branky: Sova Milan 4, Tomšíček Libor 2, Trnka Michal, Lojka Daniel

   Vstup do utkání nám vyšel na jedničku. Brankami ve 4´a 6´minutě Milanem Sovou a Liborem Tomšíčkem jsme šli po úvodním tlaku zaslouženě do vedení. V 18´minutě to bylo už 3:0, kdy se tentokrát těžkým kopem prosadil Michal Trnka. Ve 37´minutě se opět trefil Milan Sova a druhý poločas sliboval klidný fotbal z naší strany.

   Náskok 4:0 v druhém poločase byl komfortní a mohli jsme si zahrát fotbal. Hosté utkání ale nechtěli zabalit a snažili se hrát aktivně. Ve 48´minutě dokonal hattrick Milan Sova a za stavu 5:0 bylo takřka rozhodnuto. O 10´minut později se krásnou střelou k tyčce z třiceti metrů trefil Dan Lojka. V 61´minutě jsme po faulu na Jirky Trnky ve velkém vápně zahrávali pokutový kop. Jirka Holík dostal možnost se střelecky zapsat do listiny střelců, ale jeho střelu vytáhl na roh brankář hostů. Z následného rohu se opět trefil jako přes kopírák hlavou Libor Tomšíček a zvýšil na 7:0. Definitivní tečku za naším střeleckým přestavením udělal po akci na jeden dotek svojí čtvrtou brankou v 89´minutě Milan Sova.

 

 

V příštím kole zajíždíme do Vladislavi.

 

Sestava: Holík Jiří - Šplíchal Lukáš (57´Foltýn Michal), Tomšíček Libor, Kotačka Aleš (72´Dušek Radek), Svoboda Marek, Šabatka Marek, Karásek Zbyněk, Lojka Daniel, Trnka Michal, Sova Milan, Trnka Jiří

 

 

 

 

 

 

 

Vladislav - SK Blatnice „A

1 : 3  ( 1 : 1 )

Branky: Tomšíček Libor, Karásek Zbyněk, Karásek Miroslav

   Začátek zápasu vyšel lépe domácím, kdy už ve 3´minutě vstřelili první branku utkání. V 10´minutě se nám podařilo vyrovnat, kdy si na rohový kop Milana Sovy naskočil Libor Tomšíček. První poločas i přes naši herní převahu skončil smírně 1:1.

    Ve druhém poločase jsme byli jasně lepší, ale na vedoucí branku jsme čekali až do 69´minuty, kdy se tentokrát střelou z hranice velkého vápna i s pomocí mírné teče prosadil Zbyněk Karásek. Rozhodující branka přišla o 2´minuty později, kdy po pěkné akci zakončoval tentokrát Mirek Karásek. V tomto utkání jsme předvedli bojovný výkon jak dozadu tak dopředu a zaslouženě odvážíme z horké půdy ve Vladislavi všechny body.

 

 

V příštím kole doma přivítáme Třebelovice.

 

Sestava: Holík Jiří – Tomšíček Libor, Šplíchal Lukáš, Kotačka Aleš, Svoboda Marek, Karásek Zbyněk, Trnka Michal, Lojka Daniel, Šimek Jakub (86´Šimek Jakub), Sova Milan (90´Chocholouš Miroslav), Trnka Jiří (46´Karásek Miroslav)

 

 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „A“ – Třebelovice

1 : 3  ( 0 : 1 )

Branky: Trnka Michal

   Utkání podzimu jsme sehráli na domácím hřišti s první celkem tabulky. Vstup do utkání nám příliš nevyšel a v 6´minutě jsme poprvé inkasovali, kdy z rohového kopu zakončoval osamocený hráč hostů skoro z brankové čáry. I přes aktivní hru se nám nepodařilo do poločasu příliš ohrozit branku hostů, a tak jsme do kabin šli za nepříznivého stavu 0:1.

   Druhý poločas začal stejně jako ten první, kdy jsme opět ze standartní situace ve 48´minutě nepohlídali hráče ve velkém vápně a podruhé v utkání inkasovali 0:2. V 57´minutě se nám podařilo vstřelit kontaktní branku na 1:2. Skvěle zahraný přímý kop vyrazil brankář hostů na kopačky Michala Trnky a ten si s dorážkou dokázal poradit. Vše nasvědčovalo k tomu, že se nadechneme k velkému obratu, jenže v 71´minutě přišla další branka hostů. Tentokrát jsme nedokázali uhrát míč z mlýnice pryč z velkého vápna. Závěr zápasu jsme sice hosty zatlačily, ale na další branku už jsme se nezmohli a v posledním utkání podzimu jsme na domácím hřišti prohráli 1:3, což znamená, že přezimujeme na 4. místě tabulky okresního přeboru.

 

 

 

Sestava: Holík Jiří - Šplíchal Lukáš, Tomšíček Libor, Svoboda Marek, Karásek Miroslav (76´Kotačka Aleš), Šimek Jakub (62´Šabatka Marek), Karásek Zbyněk, Lojka Daniel, Trnka Michal, Sova Milan, Trnka Jiří


TOPlist