Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 19.09.2018 06:20:40 

SK Blatnice

Hodnocení zápasů "A" týmu

 

Mistrovské utkání sezóna 2018/19

Chlístov - SK Blatnice „A“

1 : 2  ( 1 : 0 )

Branky: Trnka Jiří (pk), Rumíšek Filip

   V utkání bylo k vidění spoustu šancí na obou stranách. Do vedení šli jako první domácí, kdy dost kontroverzní penaltou otevřeli skóre utkání. I když jsme měli v první poločase snad deset brankových šancí, vyrovnat se nám do přestávky nepodařilo. V 51´jsme už ale vyrovnali, kdy po jasném faulu ve velkém vápně proměnil pokutový kop Jirka Trnka. Domácí mohli znovu jít do vedení, kdy opět zahrávali pokutový kop, jenže nejlepší střelec domácích napálil míč do břevna a tak jsme o zaslouženém vítězství rozhodli až v 72´minutě, kdy si na přesný centr za obranu naběhl Filip Rumíšek a svojí první brankou za áčko hlavou rozvlnil síť.

 

 

V příštím kole doma přivítáme Horní Újezd.

 

Sestava: Holík Jiří – Doležal Milan, Hutař Martin, Svoboda Marek, Trnka Michal (88´Dušek Radek), Karásek Miroslav, Trnka Jiří, Lojka Daniel, Šabatka Marek, Cech Tomáš (58´ Rumíšek Filip), Sova Milan (91´ Martínek Vladimír)

 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „A“ – Horní Újezd

4 : 0  ( 2 : 0 )

Branky: Sova Milan 3, Trnka Jiří

   V utkání jsme byli hned od začátku lepší, jenže hodně brzy jsme mohli také prohrávat, kdy jsme podcenili nákop hostů ale naštěstí zakončení útočníka hostujících, který byl sám před brankářem letělo vysoko nad bránu. Ve 20´minutě jsme už ale šli do vedení, kdy po krásné kombinaci na jeden dotek stál na konci této akce Milan Sova, Tentýž hráč se do poločasu trefil ještě jednou a znovu po skoro stejné akci na jeden dotek jako přes kopírák.

Druhý poločas začal pro nás velmi dobře, kdy ve 48´minutě zkompletoval hattrick střelou k tyči Milan Sova. Definitivní odpor hostů jsme zlomili v 56´minutě. Po závaru v malém vápně se prosadil Jirka Trnka a zbytek zápasu jsme mohli dohrát v klidu.  

 

 

V příštím kole jedeme do Třebelovic.

 

Sestava: Holík Jiří (77´Martínek Vladimír) – Doležal Milan (55´Rumíšek Filip), Hutař Martin, Svoboda Marek, Trnka Michal (81´Dušek Radek), Karásek Miroslav, Trnka Jiří, Lojka Daniel, Šabatka Marek, Cech Tomáš, Sova Milan

 

 

 

 

 

 

 

 

Třebelovice - SK Blatnice „A“

5 : 4  ( 3 : 1 )

Branky: Sova Milan 3, Trnka Michal

   Vstup do utkání nám vůbec nevyšel. I přes aktivní pojetí hry a tlak v úvodu utkání, kdy jsme si vypracovali tři tutovky, které jsme ale neproměnili, nás domácí potrestali po naší nedůslednosti hned třikrát v rozmezí 15´minut. Snížit se nám podařilo ve 29´minutě, kdy utekl domácí obraně Milan Sova. O 5´minut později jsme mohli snížit znovu na rozdíl jedné branky. Milan Sova opět přesně zakončil, ale poprvé v zápase nás pro vymyšlený ofsajd poškodil domácí pomezní Sedlák, který do průběhu zápasu vstoupí ještě jednou. První poločas i přes naši herní převahu skončil 3:1.

   Druhý poločas pro nás začal skvěle. Ve 49´minutě jsme konečně snížili na rozdíl jedné branky, kdy se z rohového kopu trefil Michal Trnka. Jenže domácí své vedení opět navýšili v 55´minutě a museli jsme opět dotahovat, což se nám znovu povedlo o 3´minuty později, trefil se opět Milan Sova. Tentýž hráč se parádně trefil i v 77´minutě a díky jeho hattricku jsme srovnali na 4:4. Chtěli jsme si odvézt všechny tři body, ale vše nasvědčovalo k tomu, že se budou po strhujícím druhém poločase body dělit. Bohužel v 89´minutě do zápasu opět vstoupil domácí pomezní Sedlák a neodmával jasný ofsajd domácího hráče, který vstřelil rozhodující branku.   

 

 

V příštím kole doma přivítáme Výčapy.

 

Sestava: Holík Jiří – Doležal Milan, Hutař Martin, Svoboda Marek, Trnka Michal Rumíšek Filip (46´Šimek Jakub), Trnka Jiří, Lojka Daniel, Šabatka Marek, Cech Tomáš, Sova Milan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „A“ – Výčapy

3 : 2  ( 0 : 1 )

Branky: Sova Milan, Hutař Martin, Doležal Milan

   Před slušnou diváckou kulisou se hrál atraktivní fotbal, ale přes několik šancí na obou stranách se na branku čekalo až do 41´minuty, kdy se bohužel pro nás trefili jako první hosté ze standartní situace. Poločas skončil těsným vedením hostů 0:1.

   Druhý poločas nezačal pro nás moc dobře. Rozhodčí dost nepochopitelně vymyslel pokutový kop za údajný faul, který viděl asi jen on a Výčapy navýšily i se štěstím na 0:2. Utkání jsme nezabalili a k velkému obratu zavelel Milan Sova, kdy se přesně po samostatném úniku trefil k tyči. V 60´minutě se nám podařilo srovnat krok zásluhou Martina Hutaře, který pohotovou střelou mezi nohy brankáře hostů vyrovnal na 2:2. O 6´minut později po zásluze přišla vedoucí branka. Dokonalý obrat důrazem v hlavičkovém souboji završil Milan Doležal. Hosté nás v závěru utkání zatlačili, ale vyrovnat se jim už nepodařilo. V nastavení neunesli hráči Výčap hořkou porážku a za nesportovní chování vůči rozhodčímu vyfasovali červenou kartu na cestu.

 

 

 

V příštím kole jedeme do Vladislavi.

 

Sestava: Holík Jiří – Doležal Milan, Hutař Martin (82´Kotačka Aleš), Svoboda Marek, Trnka Michal, Karásek Miroslav, Trnka Jiří, Lojka Daniel, Šabatka Marek (77´Foltýn Michal), Šimek Jakub (69´Pelikán Ivo), Sova Milan

 

 

 

 

 

 

Vladislav - SK Blatnice „A“

1 : 0  ( 0 : 0 )

   První poločas byl vyrovnaný z obou stran se spoustou šancí. Do kabin se šlo do přestávky bez vstřelených branek.

   Druhý poločas už branku přinesl, kdy se jako první trefili v 66´minutě ze standartní situace bohužel domácí. Času na vyrovnání jsme měli dost a šance přišla v 78´minutě, kdy jsme za ruku domácího obránce ve velkém vápně dostali možnost zahrávat pokutový kop, jenže střelu Jirky Trnky vychytal domácí brankář. Bohužel závěr utkání byl velmi vyhrocený špatným výkonem hlavního rozhodčího a rozkouskovaná hra vyhovovala domácím. Vyrovnat se nám už nepodařilo a museli jsme zkousnout hořkost porážky.

 

 

V příštím kole doma přivítáme Náměsť/Vícenice.

 

Sestava: Holík Jiří – Doležal Milan, Hutař Martin, Svoboda Marek, Trnka Michal, Karásek Miroslav, Trnka Jiří, Lojka Daniel (90´Dušek Radek), Šimek Jakub (67´Rumíšek Filip), Sova Milan, Kotačka Aleš (85´Chrásta Josef)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SK Blatnice „A“ – Náměšť/Vícenice

1 : 1  ( 1 : 0 )

Branky: Sova Milan

   Začátek zápasu nebyl z naší strany moc dobrý, i když jsme se po brance Milana Sovy z 18´minuty ujali vedení. V průběhu první půle jsme mohli vedení navýšit po pěkné akci, jenže Milan Sova otřel střelu pouze o horní tyč branky hostů. První poločas tedy skončil těsným vedením 1:0.

    V druhém poločase jsme byli aktivnější, jenže ve třech tutovkách selhal opět Milan Sova a následně i z jedné vyložené šance Jirka Trnka. Když už vypadalo, že utkání dohrajeme za stav 1:0, přišel trest za neproměněné šance. V 90´minutě zahrávali standartní situaci na polovině hřiště a po závaru se dokázali prosadit a my opět přišli o vítězství v úplném závěru.

 

 

 

V příštím kole jedeme do Hartvíkovic.

 

Sestava: Holík Jiří – Kotačka Aleš, Hutař Martin, Svoboda Marek, Trnka Michal, Karásek Miroslav, Trnka Jiří (89´Diušek Radek), Lojka Daniel, Šabatka Marek (61´Pokorný David), Rumíšek Filip (46´Šimek Jakub), Sova Milan

 

 

 

 

 

 

 

 


TOPlist